top of page

"Macocha" – Odcinek 4: Koniec farsy

W 4. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia chce jak najszybciej oczyścić swoję imię, aby odzyskać dzieci. Emisja 14 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 4:


Ojciec José mówi Marcii, że Esteban i Lukrecia pozbyli się wszystkich pamiątek po niej, do tego stopnia, że ​​umieścili w swoim domu portret innej kobiety. Marcia wyznaje ojcu José, że morderca Nicolása jest wśród osób, które przebywały z nią w podróży. Esteban wyjawia Omarowi, że jego ojciec został zamordowany. Paula prosi Lukrecię o 50 milionów peso za odejście od Estebana.


Esteban dowiaduje się, że Paula opuściła miasto po tym, jak Lukrecia zaoferowała jej pieniądze w zamian za opuszczenie go, i konfrontuje się z siostrą. Marcia myli swojego syna Hugo z Omarem i mdleje. Marcia zaczyna podążać za wszystkimi swoimi wrogami i przyłapuje Estebana na całowaniu Pauli.


Marcia organizuje kolację dla Estebana i swoich wrogów, aby byli świadkami jej powrotu.


Emisja w czwartek 14 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1574 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page