top of page

"Macocha" – Odcinek 43: "Nie masz serca?"

W 43. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia odkrywa tajemnicę Álvaro i demaskuje go. Alba wyjawia Hugo, że była w więzieniu. Emisja 8 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 43:


Lucrecia spotyka się z Florencią w restauracji, aby poinformować ją, że Bruno zdradza ją z Inés. Hugo konfrontuje się z Marisą, gdy dowiaduje się, że zwolniła Albę z firmy. Alba wyjawia Hugo, że była w więzieniu z Marisą. Florencia konfrontuje się z Inés i zapewnia ją, że Bruno pozostanie jej mężem, dopóki nie zdecyduje się z nim rozstać.


Marisa konfrontuje się z Álvaro za jego kłamstwa, wyrzuca go z firmy i zapewnia Estebana, że ​​zależało mu tylko na pieniądzach rodziny. Rufino wyjawia Lucíi, że jest prawdziwym ojcem Álvaro. Álvaro konfrontuje się z ojcem za to, że powiedział prawdę.


Marci ponownie grozi śmierć.


Emisja w środę 8 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
7264 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page