top of page

"Macocha" – Odcinek 45: Silniejsze niż miłość

W 45. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia wybacza Pauli próbę zabójstwa i wyjawia, kim naprawdę jest. Choroba Rafaela postępuje. Emisja 10 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 45:


Marcii udaje się uratować, a Esteban prosi ją o złożenie skargi na Paulę. Emilia pomaga Pauli uciec. Florencia zgadza się dać Bruno rozwód. Paula, widząc odrzucenie Estebana, postanawia dokonać zamachu na swoje życie.


Jimena dowiaduje się, że będzie musiała wrócić do Cancun. Rafael zapewnia ciotkę Lucrecię, że nienawidzi ją za rozdzielenie z Jimeną. Marisa wyznaje Pauli, że jest Marcią Cisneros i błaga ją, aby przerwała ślub Lucíi z Álvaro, ponieważ byli kochankami, a on liczy tylko na pieniądze rodziny Lombardo. Rafael zostaje przewieziony do szpitala, jego stan jest krytyczny.Omar odkrywa, że ​​mordercą jego ojca jest Marcia Cisneros.


Emisja w piątek 10 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
8438 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page