top of page

"Macocha" – Odcinek 46: "Odchodzę szczęśliwy"

W 46. odcinku telenoweli "Macocha": Rafael żegna się z rodziną i umiera otoczony miłością; Inés wyjawia, że ​​Lucrecia była prawdziwą matką Rafaela. Emisja 13 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 46:


Rafa żegna się z każdym członkiem rodziny Lombardo. Inés informuje Lucrecię, że Rafa zmarł. Inés wyjawia, że ​​Lucrecia i Bruno są prawdziwymi rodzicami Rafaela. Esteban wyrzuca Lucrecię z domu. Rufino prosi Álvaro, aby trzymał się z daleka od Lucíi, bo inaczej będzie tego żałował.


Lucía odmawia poślubienia Álvaro i zwraca mu pierścionek zaręczynowy. Bruno wyznaje Florencii, że miał syna z Lucrecią. Esteban pochwala, że ​​Lucía dała sobie szansę u Pabla. Álvaro prosi Rufino o dużą sumę pieniędzy, aby uciec od Lucíi.Omar odkrywa, że ​​Marisa jest morderczynią jego ojca.


Emisja w poniedziałek 13 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
6751 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page