top of page

"Macocha" – Odcinek 48: Ostatnia karta do odkrycia

W 48. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia udowadnia Omarowi, że nie odebrała życia jego ojcu i jest gotowa złapać zabójcę Nicolása. Esteban odkrywa, że ​​Lucía jest jego córką. Emisja 15 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 48:


Ojciec José staje w obronie Marcii, gdy widzi, że Omar ją osądza, nie wiedząc, co naprawdę wydarzyło się w przeszłości. Omar próbuje skrzywdzić Marcię. Esteban potwierdza, że ​​Lucía jest jego córką. Bruno sprzedaje swoje udziały Estebanowi i prosi go, aby nic nie mówił Donato.


Marcii udaje się wybaczyć Santino. Inés prosi Estebana o wszczęcie postępowania sądowego przeciwko Lucrecii za zmianę testu DNA. Inés organizuje romantyczną kolację dla Marcii i Estebana.Betina ogłasza w mediach oświadczenie przeciwko firmie Estebana.


Emisja w środę 15 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
7597 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page