top of page

"Macocha" – Odcinek 5: Twarzą w twarz

W 5. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia zapewnia swoich wrogów, że jeden z nich zabił Nicolasa. Wyjaśnia Estebanowi, że wróciła, aby odzyskać swoje dzieci. Emisja 15 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 5:


Marcia pokazuje wszystkim, że ma ich wszystkich na celowniku i jest gotowa zdemaskować prawdziwego winowajcę śmierci Nicolása. Marcia prosi Estebana, aby wyznał jej dzieciom całą prawdę, ponieważ planuje zbliżyć się do nich. Ojciec José przedstawia Marcię dzieciom Lombardo, co jest ogromnym przeżyciem dla Marcii..


Pomimo próśb Florencii Esteban odmawia przywrócenia jej do pracy, zwłaszcza teraz, gdy wróciła Marcia. Lucía pojawia się na przyjęciu ojca przebrana za klauna, co wywołuje krytykę wśród gości. Álvaro niespodziewanie pojawia się na przyjęciu Estebana, aby szukać pieniędzy Pauli.


Marcia spotyka się z Estebanem w swoim apartamencie, a kiedy Esteban odmawia wyznania dzieciom prawdy, mdleje.


Emisja w piątek 15 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1302 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page