top of page

"Macocha" – Odcinek 50: "Istnieje boska sprawiedliwość"

W 50. ostatnim odcinku telenoweli "Macocha": Marcii nie tylko udaje się odzyskać miłość swoich dzieci i Estebana, ale także odkrywa prawdziwego mordercę Nicolása i zmusza go do zapłacenia za to, co zrobił. Emisja 17 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 50:


Esteban potwierdza Lucíi i Hugo, że Marisa jest ich prawdziwą matką. Dzieci przyklejają jej etykietę morderczyni i nie słuchają żadnych powodów, aby dowiedzieć się, co naprawdę się stało. Esteban i Marcia zastawiają pułapkę na mordercę Antonio Gila. Hugo znajduje wszystkie wskazówki, które Marisa zebrała, aby znaleźć mordercę Nicolása. Esteban ratuje życie Marcii.


Donato zostaje osaczony przez policję. Bruno wyjawia Estebanowi i Marcii, że to on i Donato są mordercami Nicolasa i podaje im powody, dla których go zabili. Donato próbuje uciec ze szpitala, ale zostaje złapany. Lucía i Hugo proszą matkę o przebaczenie. Marcia odwiedza Donato w więzieniu i zapewnia go, że teraz przeżyje piekło, które ona kiedyś przeżyła przez niego. Lucrecia zostaje aresztowana za próbę zabicia Marcii. Donato i Bruno zostają pobici w więzieniu. Emilia umiera po porodzie, a Betina otrzymuje opiekę nad dzieckiem.Lucrecia próbuje popełnić samobójstwo w swojej celi, ale Florencia ją powstrzymuje. Esteban i Marcia odnawiają przysięgę małżeńską.


Koniec


Emisja w piątek 17 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3026 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page