top of page

"Macocha" – Odcinek 6: "Zrzeknij się praw do dzieci"

W 6. odcinku telenoweli "Macocha": Esteban żąda, aby Marcia milczała w obecności ich dzieci. Lucia ostrzega Paulę, że nie chce jej w pobliżu ojca. Emisja 18 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 6:


Omar zdaje sobie sprawę, że Marcia spotkała się z Estebanem, ale nie zniechęca się do prób jej zdobycia. Aby wesprzeć Celię, Esteban postanawia zatrudnić Pabla jako nauczyciela filozofii dla Lucíi.


Aby zdobyć Lucíę, Álvaro udaje się do Pauli i szantażuje ją, aby pomogła mu udawać milionera. Wiedząc, że istnieje jakiś związek między Álvaro i Paulą, Lucía postanawia wykorzystać te informacje, aby spróbować odciągnąć Paulę od ojca.


Emisja w poniedziałek 18 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
2707 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page