top of page

"Macocha" – Odcinek 7: "Pochowałeś mnie za życia"

W 7. odcinku telenoweli "Macocha": Marcia oskarża Estebana, że uśmiercił ją przed dziećmi. Emisja 19 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 7:


Choć Santino zaprzecza jakimkolwiek oskarżeniom Marcii, ona nadal wątpi, czy mówił prawdę. Lukrecia odwiedza ojca José i grozi Marcii, że nie zbliży się już więcej do własnych dzieci. Florencia zapewnia, że ​​między Álvaro i Paulą jest coś, za co jest gotowa zapłacić każdą cenę, aby ją zdemaskować.


Hugo próbuje nakłonić Paulę, aby trzymała się z daleka od jego ojca, ale to ona grozi, że zabierze im Estebana. Esteban nie może przestać myśleć o Marcii. Postanawia zaproponować Pauli, aby przyspieszyli datę ich ślubu.


Emisja we wtorek 19 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
2743 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page