top of page

"Macocha" – Odcinek 8: "Zrujnuję ten ślub"

W 8. odcinku telenoweli "Macocha": Lucrecia złości się na myśl o planowanym ślubie Pauli i Estebana. Florencia oferuje Alvaro dużą sume pieniędzy, aby uniemożliwić Pauli poślubienie Estebana. Emisja 20 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 8:


Omar przekonuje Marcię, aby poszła z nim na kolację, podczas której dzieli się bólem, jakiego doświadczył po morderstwie Nicolasa. Lucrecia ostrzega Estebana, że ​​jeśli poślubi Paulę i się wyprowadzi, Marcia może wrócić do domu.


Florencia prosi Lucrecię o pomoc w zdobyciu dowodów przeciwko Pauli, aby zapobiec jej małżeństwu z Estebanem. Pablo przybywa do domu Lucii zdecydowany kontynuować zajęcia; kiedy widzi, że go nie słucha, bierze telefon komórkowy dziewczyny.


Marcia konfrontuje się z Bruno, aby kontynuować śledztwo i odkrywa, że ​​Santino ją okłamał.


Emisja w środę 20 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
1684 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV