top of page

"Macocha" – Odcinek 9: Większe niebezpieczeństwo

W 9. odcinku telenoweli "Macocha": Podczas gdy Esteban nie może przestać myśleć o Marcii, Lucrecia i Florencia akceptują Paulę, aby uniemożliwić Marcii powrót do życia Estebana. Emisja 21 marca 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Oskarżona o zbrodnię, której nie popełniła, Marcia Cisneros zostaje skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę. Opuszczona przez wszystkich i publicznie potępiona studiuje prawo. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać przedterminowe zwolnienie, a Marcia wraca do domu, zdeterminowana odzyskać dzieci i oczyścić swoje imię.Odcinek 9:


Santino zostaje przyjęty do szpitala; dowiedziawszy się o tym, Marcia obawia się, że tożsamość prawdziwego zabójcy zabierze on do grobu. Wychodząc z domu Lucíi, Pablo wpada na Álvaro i zdaje sobie sprawę, w jakie oszustwo wpakuje Lucíę. Ku zaskoczeniu Pauli do jej sklepu przychodzi Lucrecia, aby zaoferować jej pomoc w planowaniu ślubu.


Omar zabiera Marcię na grób swoich rodziców, gdzie Marcia przysięga dowiedzieć się, kto był prawdziwym mordercą. Inés odwiedza Marcię w hotelu, próbując nakłonić ją, aby zostawiła dzieci w spokoju, w trosce o ich dobro.
Emisja w czwartek 21 marca o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Macocha" na stronie:


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Macocha" (La madrastra), telenowela, Meksyk, 2022; Reżyseria: Sergio Cataño, Héctor Márquez Campos; Występują: Aracely Arámbula, Andrés Palacios, Marisol del Olmo, Juan Carlos Barreto, Martha Julia, Marco Treviño, Cecilia Gabriela, Juan Martín Jauregui, Isadora González, Denia Agalianou, Adrián Di Monte, Alberto Pavón i inni.
3595 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page