top of page

Mamy pierwszą scenę "Bay Yanlış"

Nadawca FOX Turkey wypuścił krótki fragment nowej komedii romantycznej "Bay Yanliş", która będzie powrotem Cana Yamana i Özge Gürel do telewizji.

Can Yaman ("Wymarzona miłość") i Özge Gürel ("Sezon na miłość") powracają jako bohaterowie "Bay Yanliş", jednej z nowych telenowel na kanale Fox Turkey . Debiut odbędzie się w ten piątek (26), począwszy od godziny 20 czasu lokalnego w Turcji.Aby nieco ugasić ciekawość publiczności, nadawca opublikował krótki fragment telenoweli. W scenie Ezgi (Özge Gürel) spotyka swojego sąsiada Özgü (Can Yaman).


Sprawdźcie sami:


Fabuła serialu kręci się wokół sąsiadów Özgü (Can Yaman) i Ezgi (Özge Gürel), ten pierwszy jest właścicielem baru, żyje mu się bardzo dobrze, ale nie wierzy w prawdziwą miłość, podczas gdy Ezgi, po kilku nieudanych związkach, postanawia znaleźć swoją bratnią duszę, a nawet kogoś, kto zabierze ją do ołtarza. Życie tych dwojga ludzi krzyżuje się od momentu, gdy Özgü postanawia pomóc Ezgiemu odnieść większy sukces w jego związkach. W tym czasie oboje odkryją nowe uczucia i tylko od nich zależy, czy zaakceptują to, co się miedzy nimi rodzi.Scenariusz jest pisany przez duet Aslı Zengin i Banu Zengin ("Wymarzona miłość") - ekspertów w gatunku komedii romantycznych - i reżyserowany przez Deniza Yorulmazera ("Medcezir"). Za produkcję odpowiada wytwórnia Gold Film .

629 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page