top of page

Marzy o roli "Uzurpatorki"

Śliczną Angelique Boyer ("Trzy razy Ana") można oglądać obecnie w emitowanej przez telewizję Univision telenoweli "Amar a muerte", gdzie wciela się w postać Lucii Borges. Produkcja jest nowatorską adaptacją słynnego "Prawa pożądania"(oryg. El cuerpo del deseo) spod pióra Julio Jiméneza.


Tymczasem meksykańska Televisa ogłosiła w ostatnim czasie nowy projekt pod tytułem "Fabryka marzeń", na który składać się mają adaptację najsłynniejszych telenowel meksykańskiego giganta, które teraz mają zostać dostosowane do formatu ok. 25 odcinkowych serii. Jedną z nich ma być niezapomniana "Paulina" (oryg. La usurpadora). W wywiadzie dla jednego z popularnych portali Angelique Boyer zdradziła, że marzy o zagraniu roli, która przed dwudziestoma laty przyniosła międzynarodową sławę Gabrieli Spanic.


"Najbardziej chciałabym zagrać w remaku 'La Usurpadora'. Grałam już trojaczki (przypad. red. "Trzy razy Ana"), ale marzę też o dwóch bliźniaczkach" - wyznała. "Uwielbiam tę historię. Gaby Spanic zrobiła wielką rzecz, ogromną pracę. Była i jest olbrzymią inspiracją dla mojej kariery" - dodała.

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page