top of page

Maya Mishalska powraca do telenowel

Urodzona w Polsce meksykańska aktorka, znana z ról w takich telenowelach jak "Nie igraj z aniołem" czy "Serce z kamienia", odeszła z telewizji w 2017 roku. Ku uciesze fanów, powraca po latach w nowej produkcji Televisy.

Mająca za sobą długą karierę i wiele prestiżowych nagród na koncie, polska aktorka mieszkająca na stałe w Meksyku, Maya Mishalska (51 l.), zostawiła przed laty po sobie bardzo dobre wrażenie rolami w takich telenowelach, jak "Nie igraj z aniołem", gdzie grała u boku słynnego amanta Williama Levy'ego, "Sidła namiętności", "Serce z kamienia" czy "Przeklęta". Po tej ostatniej produkcji od 2017 roku trzymała się z dala od telewizji z powodów osobistych. Ale ku wielkiej radości swoich fanów, teraz powraca.Powraca jako część obsady "Golpe de suerte" (tłum. Cios szczęścia), nowej telenoweli Nicandro Díaza dla Televisy. Dopiero kilka dni temu ujawniono obsadę, która zagra w tej nowej historii. Wśród znanych nazwisk m.in. Eduardo Yáñez ("Miłość jak tequila"), Mayrín Villanueva ("Na przekór losowi") i Marjorie de Sousa ("Bezduszna").Nagrania do „Golpe de suerte” rozpoczną się w lipcu, a jej premiera zaplanowana jest na ostatni kwartał 2023 roku. Maya zagra Constanzę, czarny charakter, o którym zdaniem samej aktorki będzie głośno. „Dla mnie to radość móc znowu robić złe rzeczy” – przyznała z uśmiechem Mishalska.


Ponadto w niedawnym wywiadzie dla Televisa Espectáculos skomentował, że cieszy się, że może „powrócić na korytarze, do studiów nagraniowych, zobaczyć się ze wszystkimi, uściskać, przywitać się, podzielić się doświadczeniami, tym, co się wydarzyło… Jesteśmy wielką rodziną i myślę, że tam w swoich domach to czujecie..." - dodała.


O czym opowiada "Golpe de suerte", nowa telenowela z Mayą Mishalską


Ten melodramat jest mieszanką komedii i dramatu i według producenta Nicandro Díaza stara się promować uniwersalne wartości wraz ze szczęściem, które czasem może przysparzać nam problemów. Trójkąt miłosny tworzą Eduardo Yáñez, Mayrín Villanueva i Marjorie de Sousa. Eduardo gra Nacho Péreza, mężczyznę z sąsiedztwa oddanego swojej rodzinie, a Mayrín wciela się w Lupitę, gospodynię domową przywiązaną do swojej rodziny. Dla Yáñeza oznacza to powrót do głównych ról w TelevisaUnivision po ponad 10 latach.Maya Mishalska przyznała sama, że lepszego powrotu do telewizji nie mogła sobie wymarzyć. „Jeśli ktoś nie jest w stanie dać absolutnie wszystkiego z siebie w tej pracy, która jest tak godna podziwu i tak szanowana, tak wymagająca i tak niezwykła, którą również bardzo kocham - to lepiej dać sobie przestrzeń i czas, aby się podnieść i znowu móc to dawać ” – wyznała.
602 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV