top of page

Michelle Renaud i Danilo Carrera gwiazdami telenoweli "Sabina"

Meksykańska aktorka i ekwadorski amant zagrają główne role w najnowszej telenoweli Televisy pod roboczym tytułem "Sabina".

Za pośrednictwem transmisji na Instagramie, aktorzy Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Danilo Carrera ("Grachi") potwierdzili, że zagrają główne role w najnowszej telenoweli Ignacio Sady Madero pod roboczym tytułem "Sabina". Aktorzy pracowali już razem na planie telenoweli "Hijas de la luna", gdzie podczas trwania zdjęć, ich ekranowa miłość przeniosła się również do życia prywatnego.


"Zagramy razem w telenoweli, tego chcieliśmy!" - powiedziała podekscytowana Michelle, która zaraz wyjaśniła, że otrzymała wiadomość o nowym, wspólnym projekcie z "miłością swojego życia".


Telenowela nie ma jeszcze ostatecznego tytułu, obecnie funkcjonuje pod roboczą nazwą "Sabina". Produkcja ma opowiadać historię biednej wieśniaczki, a jej akcja będzie się rozgrywać na jednej z meksykańskich hacjend. Podczas internetowej relacji na żywo, aktorzy zapowiedzieli, że obsada telenoweli będzie wyśmienita.


Para nie zdradziła jednak, kto będzie im towarzyszył na planie, ani kiedy rozpoczną się zdjęcia. Zdradzili tylko, że zdjęcia będą trwały przez okres około dziewieciu miesięcy. Zakulisowe plotki donoszą, że rozpoczęcie nagrań odbędzie się już w czerwcu.


Telenowela będzie emitowana w popołudniowej ramówce meksykańskiej Las Estrellas w paśmie o godz. 16:30, czyli dokładnie tam, gdzie emitowano również poprzednie telenowele Ignacio Sady Madero, jak "Ukryta miłość", Światło twoich oczu" czy "Przeklęta". Będzie to jednocześnie powrót Televisy do produkcji telenowel 'rosa', czyli klasycznych opowieści w stylu kopciuszka.


Paparazzi śledzą niemal każdy krok zakochanej pary / fot Hola

Casting do telenoweli odbywał się w formie internetowej. Para zdradziła, że wysłali swój fimik, a produkcja była oczarowana wytworzoną pomiędzy nimi chemią i nie zawahała się ich zaprosić.


Pod wpisem informującym o zdobyciu przez nich głównych ról, posypały się natychmiastowe gratulacje od przyjaciół i kolegów po fachu. Swoje zadowolenie wyrazili między innymi Ana Martin ("Światło twoich oczu"), Candela Marquez ("Droga do czczęścia") czy Lorena Graniewicz, z którą pracowali na planie "Hijas de la luna".


Michelle i Danilo nie po raz pierwszy zagrają razem. W 2016 roku spotkali się na planie "Pasion y poder", a dwa lata pózniej zagrali Junę Victorię i Sebastiana, protagonistów popularnej telenoweli "Hijas de la luna", Nicandro Diaza.


Podczas transmisji na żywo, Danilo wychwalał cechy charakteru swojej życiowej partnerki - "Bardzo łatwo jest mieć chemię z kimś tak szczęśliwym, towarzyskim, tak miłym, (...) zalotnym, uroczym. Mógłbym wymieniać tak całą noc, więc lepiej poproszę następne pytanie" - mówił.


Ze swojej strony Renaud dodała - "Mogę powiedzieć, ze jest najlepszym partnerem, z jakim współpracowałam. Jest kimś bardzo oddanym, kimś kto potrafi się poświęcać".


Danilo kilka tygodni temu zakończył zdjęcia do telenoweli "Vencer el miedo", gdzie grał główną rolę u boku Pauliny Goto ("Droga do szczęścia"). Widzowie w Meksyku oglądali ostanio Michelle w 2019 roku, gdy grała protagostkę w "La reina soy yo".


Kolejne szczegóły nowej telenoweli Televisy mają pojawić się już wkrótce.

988 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page