top of page

Miłość i śmierć w finałowym odcinku "Słodkiej ambicji"

Pełen niespodzianek wielki finał telenoweli "Słodka ambicja" (oryg. A dona do pedaco) już w czwartek, 25 sierpnia na antenie Novelas+. Przeczytajcie już teraz, jak zakończą się skomplikowane losy Marii da Paz i Amadeu? Czy odzyskają szczęście, a źli zostaną ukarani?

"Słodka ambicja" (oryg. A dona do pedaco) była jedną z najbardziej udanych brazylijskich produkcji ostatnich lat, a także jedną z najlepiej sprzedających się na arenie międzynarodowej. W rolach głównych wystapili Juliana Paes, Marcos Palmeira i wielu innych uznanych aktorów, którzy po raz kolejny udowodnili swój kunszt sceniczny.Telenowela zadebiutowała w Brazylii na ekranach Globo w maju 2019 r., a wkrótce po tym dotarła również do Stanów Zjednoczonych, za sprawą emisji na antenie Univision, gdzie powtórzyła sukces. Na polskich ekranach telenowela zadebiutowała w lutym tego roku.


CO WYDARZY SIĘ W OSTATNIM ODCINKU "SŁODKIEJ AMBICJI"?


Ostatnio odcinek "Słodkiej ambicji" zostanie wyemitowany w czwartek, 25 sierpnia. María da Paz i Amadeu biorą ślub w towarzystwie bliskich. Po pokonaniu wielu przeszkód para mówi „ tak ” przy ołtarzu i przysięga sobie wieczną miłość.