top of page

Miłość i śmierć w finałowym odcinku "Słodkiej ambicji"

Pełen niespodzianek wielki finał telenoweli "Słodka ambicja" (oryg. A dona do pedaco) już w czwartek, 25 sierpnia na antenie Novelas+. Przeczytajcie już teraz, jak zakończą się skomplikowane losy Marii da Paz i Amadeu? Czy odzyskają szczęście, a źli zostaną ukarani?

"Słodka ambicja" (oryg. A dona do pedaco) była jedną z najbardziej udanych brazylijskich produkcji ostatnich lat, a także jedną z najlepiej sprzedających się na arenie międzynarodowej. W rolach głównych wystapili Juliana Paes, Marcos Palmeira i wielu innych uznanych aktorów, którzy po raz kolejny udowodnili swój kunszt sceniczny.Telenowela zadebiutowała w Brazylii na ekranach Globo w maju 2019 r., a wkrótce po tym dotarła również do Stanów Zjednoczonych, za sprawą emisji na antenie Univision, gdzie powtórzyła sukces. Na polskich ekranach telenowela zadebiutowała w lutym tego roku.


CO WYDARZY SIĘ W OSTATNIM ODCINKU "SŁODKIEJ AMBICJI"?


Ostatnio odcinek "Słodkiej ambicji" zostanie wyemitowany w czwartek, 25 sierpnia. María da Paz i Amadeu biorą ślub w towarzystwie bliskich. Po pokonaniu wielu przeszkód para mówi „ tak ” przy ołtarzu i przysięga sobie wieczną miłość.


Maria da Paz i Amadeu po wielu przeszkodach mogą wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu. / fot. Globo

Małżonkowie ponownie zostają rodzicami. Na świat przychodzi ich córeczka, którą nazwają imieniem Sol, i która odziedzicza po matce talent do przyrządzania najlepszych deserów i osładzania życia innym. Jednak druga cóka Marii da Paz nie jest już tak idealna, jak chcieliby oczekiwać rodzice. Josiane wyznała, że ​​jest jej przykro z powodu wszystkich krzywd, które wyrządziła, by zachować dziedzictwo i majątek matki. Sąd wkróce zwolna ją wcześniej z wyroku, który odbywała w więzieniu.


Dziewczyna postanowiła dołączyć do grupy misjonarzy, aby pomagać najbardziej potrzebującym. Podobnie jak Régis, jej były wspólnik i kochanek, który wierzy, że dzięki słowu Bożemu znajdzie cichszą, spokojniejszą drogę. Dlatego proponuje Josiane wspólne odbudowanie życia i poprosił ją o rękę.Jednak zło, które było w Josiane nigdy nie zniknęło. Kiedy Regis składa jej propozycję małżeństwa, córka Marii da Paz z szaleństwem w oczach zrzuca go z wieżowca. Były milioner doznaje dotkliwych obrażeń, które powodują jego natychmiastową śmierć.


Zakończenie „Słodkiej ambicji” naznaczone będzie więc nie tylko miłością, ale także okrucieństwem. Emisja ostatniego odcinka na antenie Novelas+ w czwartek 25 sierpnia o godz. 15:00 (18:40).
730 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page