top of page

Murat z "Miłosnych potyczek" spowodował wypadek

Znany z roli Murata w telenoweli "Miłosne potyczki" (oryg. Aşk Laftan Anlamaz), aktor Burak Deniz, został ukarany mandatem za potrącenie motocyklisty i prowadzenie pod wpływem alkoholu.

Turecki aktor Burak Deniz, znany z roli Murata w "Miłosnych potyczkach" (2016), spowodował bardzo groźny i nieodpowiedzialny czyn. Kierując pod wpływem alkoholu spowodował swoim samochodem wypadek na drodze publicznej, uderzając pojazdem wprost w jadący przed nim motocykl. Moment zdarzenia został zarejestowany przez kamery monitoringu miejskiego Wypadek miał miejsce w piątek, 8 maja w dzielnicy Arnavutköy w Stambule (Turcja).


(Zdjecie: Twitter / @ SeriesTurcasMex)

Na zdjęciach widać aktora opuszczającego pojazd po wypadku, aby pomóc kierowcy leżącemu na jezdni. Motocyklista został uratowany i ma się dobrze, a aktor został zabrany na komisariat. Jak poinformowały tureckie media, Burak został ukarany grzywną w wysokości 1200 lirów tureckich (około 620 zł), oprócz zawieszenia prawa jazdy na sześć miesięcy.


Aktor wychodzi z samochodu w kierunku poszkodowanego / fot. TV100

Ostatnio aktor został potwierdzony w obsadzie nowego projektu, gdzie ponownie spotka się z aktorką Hande Erçel, ale tym razem będzie to 8 odcinkowa seria dla platformy cyfrowej BluTV.


Wideo rejestrujące dokładny przebieg wypadku:890 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page