top of page

Natalia Oreiro w produkcji Disneya

Argentyńska gwiazda wcieli się w rolę Evy Perón, słynnej pierwszej damy oraz działaczki politycznej i społecznej, w najnowszej serii współprodukowanej przez Disneya i Salmę Hayek.


Natalia Oreiro ("Zbuntowany anioł") wcieli się w rolę słynnej Evy Perón w nowej miniserii "Santa Evita", produkowanej przez Disneya. Produkcja zostanie pokazana w 2021 roku, a jej producentką wykonawczą została znana na całym świecie, meksykańska aktorka Salma Hayek.


"Santa Evita" będzie się składać z siedmiu odcinków opowiadających historię Evy Perón już po jej śmierci, kiedy jej ciało przez trzy lata czekało na pochówek w pomniku, który nigdy nie powstał.


Projekt powstaje na podstawie powieści Tomása Eloya Martíneza, a jego obsadę uzupełniają Darío Grandinetti, który wcieli się w rolę Juana Domingo Peróna (prezydenta Argentyny i męża Evity); hiszpański aktor Ernesto Alterio zagra pułkownika Moori Koeninga; Francesc Orella w roli doktora Pedo Ary i Diego Velázquez jako dziennikarz.


Producentami, którzy współpracują z Disneyem przy tej produkcji są Non Stop i Buena Vista Original Productions, twórcy takich biograficznych seriali jak "El Secreto de Selena", "El César" i "Hasta que te conocí".


Kariera i życie Evy Perón stały się podstawą również dla powstałego w 1976 roku musicalu "Evita", skomponowanego przez Andrew Lloyda Webbera. W 1996 roku Alan Parker nakręcił jej wersję filmową. Właśnie z tych projektów pochodzi słynny utwór "No llores por mi Argentina", który już przed trzema laty miała okazję wykonać Natalia Oreiro. Czy zaśpiewa go również w nowej serii Disneya?380 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page