top of page

Nie żyje Héctor Suárez

Znany z ról w telenowelach "Biały welon" i Kraina namiętności", meksykański aktor Héctor Suárez, zmarł we wtorek na raka, z którym zmagał się od 2016 roku.

Meksykański aktor i komik Héctor Suárez (81 lat) zmartł we wtorek (2 czerwca) w Mekysku na skutek choroby nowotworowej, którą zdiagnozowano u niego w 2016 roku. Informację przekazał jego syn, Héctor Suárez Gomis ("Paloma"), który również jest aktorem.


Suárez zasłynął w całym Meksyku oraz w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej za sprawą swojej długoletniej kariery filmowej oraz udziałowi w humorystycznych programach, jak "¿Qué nos Pasa?" który reżyserował i w którym występował przez lata. Światowej, w tym również polskiej widowni, dał się poznać za sprawą swoich charyzmatycznych ról w telenowelach "Biały welon" i "Kraina namiętności".Jego ostatnią rolą był udział w filmie "Mentada de padre", meksykańskiej komedii z 2019 roku w reżyserii Marka Alazraki i Fernando Rovzara, opartej na scenariuszu Williama Sutcliffe'a. Akcja filmu rozgrywa się w Meksyku w 1942 roku.


Rodzina aktora prosi o uszanowanie prywatności. Komik pozostawił owdowiałą żonę, czworo dzieci i troje wnuków.

343 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page