top of page

"Niezwyciężona miłość" – Odcinek 1: Miłość czasami boli

W 1. odcinku telenoweli "Niezwyciężona miłość": Marena zakochuje się do szaleństwa w Gaelu, ale Ramses, ojciec mężczyzny, sprzeciwia się temu i próbuje ich rozdzielić, gdy Marena odkrywa jego mroczne interesy. Emisja 20 maja 2024 roku o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.

Leona, po niespodziewanej śmierci swoich najbliższych wyrusza w podróż, by wymierzyć sprawiedliwość i zemścić się na tych, którzy ją skrzywdzili. Pełna bólu i zemsty z czasem odkrywa, że jej uznane za zmarłe, dzieci, tak naprawdę żyją, a prawdziwa miłość, w którą przestała wierzyć, niespodziewanie pojawi się na jej drodze. Czy pragnienie sprawiedliwości za wszelką cenę będzie silniejsze od odbudowania więzi z dziećmi. Czy miłość okaże się niezwyciężona w obliczu zemsty?Odcinek 1:


Gael traci kontrolę nad skuterem wodnym, którym wpada wprost na Marlenę. Wkrótce Gael prosi Marenę, aby została jego dziewczyną; jednakże powoduje to cierpienie Adriána, ponieważ on również jest w niej zakochany. Marena mówi Gaelowi, że jest w ciąży, ten zmusza ją do aborcji w obawie przed utratą całego majątku.


Po ostatnich wydarzeniach Marena postanawia zakończyć związek z Gaelem. Wkrótce dowiaduje się, że będzie miała bliźnięta, Adrián oferuje jej swoją pomoc, ale Marena woli sama wychować dzieci. Gael odkrywa, że ​​jego ojciec, Ramsés, jest zamieszany w handel ludźmi.Marena również odkrywa mroczne interesy Ramsésa, który w odwecie morduje jej rodzinę.


Emisja w poniedziałek 20 maja o godz. 15:00 (22:00) w Novelas+.


Więcej informacji o telenoweli "Niezwyciężona miłość" na stronie:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


"Niezwyciężona miłość" (El amor invencible), telenowela, Meksyk, 2023; Reżyseria: Eric Morales; Występują: Angelique Boyer, Daniel Elbittar, Danilo Carrera, Marlene Favela, Guilermo Garcia Cantu, Leticia Calderón, Juan Soler, Víctor González, Arcelia Ramírez, Gabriela Platas, Alejandra Ambrosi, Luz María Jerez, Isabella Tena, Emiliano González, Ana Tena, Karla Gaytán i inni.
4729 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page