top of page

Ninel Conde w hicie Telemundo

Po śmierci Moniki Robles (Fernanda Castillo) i Mabel Castaño (Mariana Seoane) w finałach poprzednich sezonów, Aurelio Casillas (Rafael Amaya), głównych bohater "El señor de los cielos" pozostał bez kobiecej towarzyszki. Wkrótce jednak ta sytuacja ulegnie zmianie, bo u boku potężnego bossa pojawi się kolejna piękność.

W nadchodzącym sezonie będzie nią znana meksykańska aktorka i piosenkarka Ninel Conde. Dołączenie do obsady hitu "El señor de los cielos" będzie jej debiutem na antenie Telemundo. Seksowna gwiazda znana jest polskim widzom z takich telenowel Televisy jak "Morze miłości", czy "Zbuntowani". Ostatnia produkcja meksykańskiego potentata, w której wystąpiła, to nieemitowane u nas "En tierras salvajes". Udział aktorki w nowym sezonie potwierdzono w oficjalnym komunikacie prasowym Telemundo, gdzie podkreślono, że jej bohaterka będzie jedną z głównych twarzy szóstego sezonu hisorii, której od 2012 roku przewodzi Rafael Amaya ("Ktoś Cię obserwuje").


Chociaż Aurelio Casillas dał się poznać dotąd głównie jako wytrawny łowca, tak w nowym sezonie będzie musiał wykazać się w roli zbiega, który za wszelką cenę usiłuje uniknąć więzienia. Nieobliczalny, kolumbijski capo El Cabo (Robinson Diaz) planuje bowiem pomścić smierć syna bez względu na koszty.


Z ekipą produkcyjną złożoną z ponad 300 osób, lokalizacjami w różnych stanach Meksyku, doborową obsadą i przeniesieniem części akcji do Stambułu (Turcja), przyszły sezon zapowida się najbardziej ambitnie ze wszystkich dotychczasowych serii, która po pięciu latach na antenie stała sie jedną z najbardziej popularnych propozycji hiszpańskojęzycznej telewizji w Stanach Zjednoczonych.

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV