top of page

Nowa "Uzurpatorka"

Za sprawą projektu "Fábrica de sueños" swoje drugie życie otrzymają najsłynniejsze telenowele meksykańskiej Televisy. Nowe adaptacje mają się zmieścić w tylko 25! odcinkach.


Jedną z ważniejszych części projektu "Fabryka marzeń" będzie nowa wersja kultowej "Pauliny" (oryg. La usurpadora), którą polscy widzowie mogą obecnie oglądać za sprawą emisji w TV6. Widzowie w Meksyku już wkrótce będą mogli się cieszyć jej najnowszą adaptacją. Właśnie potwierdzono aktorkę, która zmierzy się z legendarną kreacją Gaby Spanic z 1998 roku.


W rolę sióstr bliźniaczek, która przyniosła światową sławę Gabrieli Spanic wcieli się teraz Sandra Echeverría, dobrze znana polskim widzom za sprawą telenoweli "Marina". "Będzie to opowieść o wiele bardziej współczesna, mająca odniesienie do sytuacji politycznej, którą obecnie żyjemy w naszym kraju" - zdradziła w wywiadzie dla dziennika "Reforma" niezapomniana gwiazda "Mariny" i "Pustynnej miłości".


Ruszyła promocja nowej wersji "La usurpadora" / fot. Televisa

Tym razem Paola, czyli ta zła bliżniaczka, będzie Pierwszą Damą Meksyku. "Paola urodziła się w złotej kołysce, ale bez miłości. Paulina urodziła się w biedzie, z dala od luksusów i wygód, ale z miłością matki. Dorastały w całkowicie różnych warunkach, ale łączy je mocny charakter i silna osobowość" - dodała 34 letnia Echeverría.


Producentka Carmen Armendáriz, która czuwa nad nową wersją, zdradziła w wywiadzie dla magazynu "Intrusos", że pięknej meksykance na ekranie towarzyszyć będą Andres Palacios ("Zakazana namiętność") i Arap Bethke ("Przeznaczenie Evy"). Z gościnnym udziałem w telenoweli wystąpi również sama Gabriela Spanic.

137 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page