top of page

Nowości Televisy na sezon 2020/2021

Jak co roku w okolicach wakacji najwięksi światowi nadawcy prezentują swoje plany na przyszły rok. Nie inaczej było tym razem, klika tygodni po Telemundo, swoje propozycje zapowiedziała konkurencyjna Televisa, która za pośrednictwem telewizji Univision dociera ze swoimi produkcjami również do publiczności w USA.


Nadająca w Stanach Zjednoczonych i skierowana do Latynosów telewizja Univision, strategiczny partner meksykańskiej Televisy, zaprezentowała swoje plany programowe na sezon 2020/2021. Wszyskie produkcje zostaną zrealizowane przez Televisę i za pośrednictwem kanału Las Estrellas trafią również do meksykańskiej widowni.Imperio de mentiras (Televisa)


Remake tureckiego serialu "Kara para ask" i zarazem wielki powrtót Angelique Boyer ("Otchłań namiętności", Trzy razy Ana") na małe ekrany. Produkowana przez Giselle González ("Yo No Creo en los Hombres", "La Candidata") historia związku pokornego i uczciwego policjanta z pochodzącą z wyższych sfer dziewczyną. Po tym, jak jej ojciec i jego była dziewczyna zostali zamordowani w nietypowych okolicznościach, para chcąc odkryć prawdę o tym wydarzeniu kontynuuje dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci. Razem odkrywają potężne sekrety świata korupcji, którego wcześniej nie znali. Będą walczyć również o obronę swojej miłości i uczyć się ufać sobie nawzajem.


Te acuerdas de mi (Televisa)

Gabriel Soto niedawno zszedł z planu przebojowej telenoweli "Soltero con hijas", a już za chwilę zagra kolejną główną rolę / fot. Televisa

Telenowela produkowana przez Carmen Armendáriz (odpowiedzialna za nową wersję "Pauliny") z Gabrielem Soto ("Ukryta miłość"), jako głównym bohaterem. Zapowiadana jako namiętny melodramat, który będzie inspirowana turecką powieścią "Królowa jednej nocy" i przyniesie fabułę pełną intryg, romansu i oszustwa. Pedro (Soto), zmuszony do poślubienia córki Olmo, zakochuje się w Verze w podróży służbowej. Mężczyzna jest gotowy porzucić wszystko, aby być ze swoją nową miłością, ale zmienia swoje plany, gdy Olmo, jego szef i mentor, zacyzna zagrażać życiu jego ukochanej. Pedro porzuca swoją ukochaną, aby ją ocalić, ale po latach oboje spotykają się w zupełnie innych okolicznościach. Olmo, nieświadomy przeszłości Very, zakochał się w niej i przedstawił ją swojej rodzinie jako swoją nową dziewczynę. Na spotkaniu miłość Pedro i Very ponownie ożywa, a mroczna przeszłość, która ich łączy, zostaje odkryta, co wyzwala bolesny plan zemsty.


Si nos dejan (Televisa / W Studios)


Nowa wersja słynnej "Mirada de mujer" z 1997 roku. W Polsce telenowela była emitowana za pośrednictwem TVP3 i Zone Romantica pod tytułem "Spojrzenie kobiety". Produkcja powstanie we współpracy Televisy i wytwórni W Studios, które pracowały już wspólnie przy takich projektach, jak "El Dragón: Powrót wojownika" czy nowej wersji "Rubi". Za scenariusz odpowiada wenezulski pisarz Leonardo Padrón ("Amar a muerte"). Opowiada historię Alicii, dojrzałej i silnej kobiety, która pomimo niepowodzeń odnajdzie miłość. Alicia ma idealną rodzinę - była zamężna przez 25 lat z Sergio, słynnym meksykańskim dziennikarzem i razem wychowali trojkę dzieci. Jej świat rozpada się, gdy dowiaduje się, że mąż był jej niewierny od ponad trzech lat. Alicia rozwiodzi się i zaczyn nowe życie. Po drodze musi stawić czoła wielu przeszkodom i uprzedzeniom, zwłaszcza po zakochaniu się w młodszym o 25 lat mężczyźnie.
Quererlo todo (Televisa)


Produkowana przez Ignacia Sadę Madero, producenta takich tytułów, jak "Ukryta miłość", "Światło twoich oczu" czy "Przeklęta". W głównych rolach zobaczymy Michelle Renaud ("Zbuntowani") i Danilo Carrerę ("Grachi"). Będzie to romantyczna opowieść o Valerii Fernández, dziewczynie Leonela Montesa, która odkrywa ciemne strony swojego chłopaka. Po śmierci jego ojca, bogatego właściciela ziemskiego, pomiędzy spadkobiercami rozpoczyna się wojna. Pośród intryg Valéria spotyka Mateo Santosa, syna wykonawcy testamentu i zakochuje się w jego szlachetnej duszy. Młoda kobieta będzie musiała znaleźć siłę, by określić się na nowo i uwońić spod cienia okrutnego Leonela.


La Mexicana y el Güero (Televisa)


To komedia romantyczna na podstawie chilijskiej produkcji "Gringo i jego rodzinka". W rolach protagonistów Itati Cantoral, czyli niezapomniana Soraya Montenegro z "Marii z przedmieścia" oraz zniewalająco przystojny Juan Soler ("Kidy się zakocham"). Telenowela będzie połączeniem miłości i humoru. Juan Soler zagra postać Tylera Somersa, uczciwego i oddanego pracy amerykanina, który przybywa do Meksyku w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny po tym, gdy odkrywa, że został adoptowany. Itati Cantoral będzie na ekranie Andreą, która po poznaniu historii amerykanina obmyśli wraz z matką podstępny plan mający na celu przejęcie fortuny przybywającego do Meksyku gringo. W tym celu postanawiają udawać jego prawdziwych krewnych.


Vencer el desamor (Televisa)

Juan Diego Covarrubias, Valentina Buzzurro, Daniela Romo, Claudia Álvarez, David Zepeda i Julia Urbini będą gwiazdami telenoweli "Vencer el desamor" / fot. Televisa

Po sukcesie "Vencer el miedo", Rosy Ocampo (Miłość i przeznaczenie") wyprodukuje kolejną historię, która złoży się na swoistą trylogię. Na czele obsady Claudia Alvarez ("Po prostu Maria") i David Zepeda ("Otchłań namiętności"). Fabuła koncentruje się na życiu czterech różnych postaci kobiecych - Bárbary, Ariadny, Dafne i Gemmy, które nie są z tej samej rodziny czy klasy społecznej, ale mają coś wspólnego - mieszkają w tym samym domu, brakuje im miłości. Napotykają szereg problemów, takich jak wdowieństwo, wychowywanie dziecka o specjalnych potrzebach, nieplanowana ciąża, trudności w pracy. Z czasem rozumieją, że pójdą o krok dalej, jeśli pozostaną razem.Que pasa con mi familia? (Televisa)


Telenowela, której producentem jest Juan Osorio Ortiz ("Biały welon", "Mój grzech"), podkreśli znaczenie rodziny, miłości i szacunku. Kiedy u Doni Luz, wdowy i matki trojga dzieci, zostaje zdiagnozowan nieuleczalny nowotwór, postanawia podjąć ekstremalne środki, aby połączyć trójkę dorosłych dzieci i udzielić im lekcji. Zajęci swoim życiem osobistym zdystansowali się od matki, która chce widzieć, jak pomagą i zadbają o restaurację, która zostanie ich dziedzictwem.


Televisa będzię również kontynować projekty z serii Fábrica de Sueños, której celem jest odswieżenie najsłynniejszych meksykańskich klasyków i dostosowanie ich do formy krótkich i uwspółcześnionych serii. "Cristina" (oryg. El privilégio de amar) i "El maleficio", to tylko niektóre z tytułów, które wkróce pojawią się w odświeżonej wersji.


Rok 2021 będzie powrotem do Televisy takich cenionych i uznanych producentów, jak Carlos Moreno ("Nieposkromiona miłość"), Salvador Mejía Alejandre ("Esmeralda", "Triumf miłości"), Nathalie Lartilleux ("Dzikie serce", "Kotka") czy Angeli Nesma Medina ("Za głosem serca", "Otchłań namiętności").

13 005 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page