top of page

Nowy zwiastun "Imperio de mentiras"

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo oczekiwanej telenoweli z Angelique Boyer i Andresem Palaciosem. Wypuszczono właśnie kolejny zwiastun tej zapowiadającej się na pełną pasji i akcji historii.

Na kilka tygodni przed premierą w Meksyku i USA, nowa telenowela "Imperio de mentiras" (tłum. Imperium kłamstw) przygotowywana dla Televisy przez producentkę Giselle González, wypuszcza imponujący zwiastun.Premiera produkcji z Angelique Boyer ("Za głosem serca") i Andresem Palaciosem ("Zakazana namiętność") na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas już 14 września. Telenowela jest nową wersją słynnego tureckiego dramaru "Kara para ask".


Fabuła opowiada historię dwojga ludzi z różnych światów, których życia zostaną połączone za sprawą wielkiej tragedii. Po odkryciu, że jego narzeczona została zamordowana, Leonardo (Andrés Palacios), skromny i dobrze wyszkolony policjant, postanawia zebrać wszelkie dowody zbrodni, aby znaleźć sprawcę. Jednak oprócz odkrycia mordercy stojącego za śmiercią ukochanej, musi również zrozumieć powód, dla którego znalazła się ona w tym miejscu, tym bardziej, że nie była sama, ale towarzyszył jej znany potentat.


Podczas śledztwa Elisa (Angelique Boyer), córka owego potentata, dojrzała i bardzo inteligentna dziewczyna, również dołącza do poszukiwań, próbując znaleźć zabójcę swojego ojca i wymierzyć sprawiedliwość. Gdy wątek się rozwinie, wyda na światło dzienne niebezpieczną przygodę pełną konfliktów, ci dwaj ludzie w końcu odnajdą w sobie prawdę, której szukają, nawet pośród imperium kłamstw.

880 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page