top of page

Ostatni klaps na planie "Soltero con hijas"

W malowniczym meksykańskim stanie Guerrero nagrywano w ostatnich dniach sceny do finałowych odcinków hitowej telenoweli Televisy.

Telenowela "Soltero con hijas" z Gabrielem Soto i Vanessą Guzman biła rekordy oglądalności na należacym do Televisy meksykańskim kanale Las Estrellas. Niestety już w najbliższą niedzielę widzom w Meksyku przyjdzie pożegnać się ze swoimi ulubionymi bohaterami.


"Dzisiaj kończyliśmy zdjęcia do tego projektu, który okazał się tak ważny dla mnie osobiście i dla mojej kariery. Dziekuję wam z całego serca za to, że każdego wieczoru towarzyszyliście nam w tej wielkiej przygodzie. Totalny sukces. Dziękuję mojej firmie Televisie i producentowi Juanowi Osorio za zaufanie mi i za danie szany wcielania się w postać Nicolasa" - napisał Soto w swoich mediach społecznościowych zaraz po zakończeniu zdjęć do telenoweli.


Wygląda na to, że ostatni odcinek telenoweli zakończy się w dość nietypowym anturażu / fot. Televisa

Na czas ostatnich zdjęć do finałowych odcinków na plan telenoweli powróciła po krótkiej przerwie wywołanej chorobą Laura Flores ("Ukryta miłośc"). "Doña Alondra powraca na plan 'Soltero con hijas" - napisała na swoim Instagramie zadowolona aktorka.


Jak zakończą się losy serialowych bohaterów, czy nieobliczalni Masha (Irina Baeva) i Calamal (Juan Vidal) poniosą karę za swoje czyny, a Victoria i Nicolas będą mogli być wreszcie szczęśliwi? Odpowiedz na te pytania meksykańscy widzowie poznają już w najbliższą niedzielę podczas ostatniego odcinka telenoweli.

192 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page