top of page

"Papá a toda madre" z drugim sezonem?

Od kilku dni pojawiają się informacje o możliwej kontynuacji popularnej w Meksyku telenoweli "Papá a toda madre" z Sebastianem Rulli ("Trzy razy Ana") i Maite Perroni ("Kotka") w rolach głównych.


Telenowela "Papá a toda madre" doczeka się drugiego sezonu, twierdzi w swojej kolumnie zazwyczaj dobrze poinformowany w takich sprawach, meksykański periodysta Juan José Origel. Według relacji dziennikarza aktorzy zostali już poinformowani o planowanej kontynuacji projektu przez Televisę.


Większość widzów i komentatorów ma jednak nadzieję, że do realizacji drugiego sezonu ostatecznie nie dojdzie. "Pierwszy sezon nie był niczym nadzwyczajnym, co tu można jeszcze nowego wymyślić, czego nie było? Wszystko zostało już powiedziane" - wyliczają.

Z drugiej strony emitowana obecnie przez kanał Las Estrellas kontynuacja telenoweli "Mi marido tiene familia" radzi sobie rewelacyjnie, ale tutaj także pierwszy sezon zadziałał, czego nie można powiedzieć o "Papá a toda madre".


Televisa już od dłuższego czasu próbuje z drugimi sezonami, ale nie zawsze się to sprawdza. Kontynuowana głównie dla kaprysu Patricio Willsa, nowego szefa od spraw zawartości programowej, seria "La Piloto" z Livią Brito ("Włoska narzeczona") nie radzi sobie najlepiej i nie raz przegrywa pod względem oglądalności z produkcjami emitowanymi o znacznie mniej eksponowanych godzinach.

191 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page