top of page

Paulina Goto i Danilo Carrera gwiazdami "Vencer el silencio"

Ekwadorski amant i meksykańska aktorka zostali protagonistami najnowszej telenoweli Rosy Ocampo, do której zdjęcia przed kilkoma dniami ruszyły na południu miasta Meksyk.


Po trzech latach przerwy na antenę Televisy z nową telenowelą powraca uznana, meksykańska producentka Rosy Ocampo, która obiecuje powtórzyć sukces swoich poprzednich produkcji, jak "La doble vida de Estela Carrillo" (2017), "Antes muerta que Lichita" (2015) czy "Ja, ona i Eva" (2012).


Produkcja będzie nosić tytuł "Vencer el silencio", a w rolę protagonistów wcielą się Paulina Goto ("Droga do szczęścia") i Danilo Carrera ("Hijas de la luna"). W roli stojącego im na drodzę antagonisty widzowie zobaczą Emmanuela Palomaresa ("Kobiety w czerni"). "Jestem bardzo szczęśliwa z powrotu do telewizji po dwóch latach przerwy" - wyznała Goto. W 2017 roku aktorka zagrała główną rolę w telenoweli "El vuelo de la Victoria".


Paulina Goto i Danilo Carrera stworzą miłosny duet telenoweli "Vencer el silencio" / fot. Televisa

Zgodnie z nową linią programową, którą realizuje obecnie w swoich produkcjach Televisa, "Vencer el silencio" ma dotykać bieżących problemów, takich jak przemoc ze względu na płeć, nękanie czy ciąże nastolatek. Wszystko w ramach głównej historii, której oś stanowić będą perypetie czterech kobiet należących do jednej rodziny.


"To projekt, który bardzo zaangażuje widzów, jest produkcją rodzinną i mam nadzieję, że będzie pozytywnie wpływał na młodych ludzi w tym kraju, co jeszcze bardziej mnie motywuje - wyznał Danilo. "Dbamy o to, by opowieść była zabawna i przeznaczona dla całej rodziny, ale z drugiej strony chcemy aby przy okazji telenoweli, Population Media Center we współpracy z Fundacją Televisy zrealizowały różnego typu programy społeczne - dodała Rosy Ocampo.


Specjalnie na potrzeby nowej telenoweli, aktor Emmanuel Palomares drastycznie zmienił swój look, który teraz jest zdecydowanie bardziej rockowy.


Aktor powraca do swojej charakteryzacji z czasów telenoweli "Kobiety w czerni" / fot. Televisa

Oprócz wiodącego trio aktorów, które po raz pierwszy spotyka się w takiej konfiguracji, obsadę telenoweli "Vencer el silencio" uświetnią nazwiska takich gwiazd, jak Arcelia Ramírez, César Évora, Alberto Estrella, Beatriz Moreno, Marcelo Córdoba, Carlos Bonavides, Jade Fraser, Nicole Vale, Axel Ricco i Gaby Carrillo. Wszyscy oni byli obecnie na oficjalnej prezentacji dla mediów, która odbyła się podczas pierwszego dnia zdjęciowego.


Chociaż zdjęcia rozpoczeły się w tym tygodniu, "Vencer el silencio" ma już wyznaczoną datę premiery. Jak zapowiada Televisa, meksykańska premiera odbędzie się 30 września w paśmie o godzinie 18:30 kanału Las Estrellas.

70 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV