top of page

Paz Vega nową Cataliną Creel

Televisa oficjalnie poinformowała, że słynna hiszpańska aktorka Paz Vega dołączy do obsady nowej wersji "Cuna de lobos", która powstaje w ramach projektu Fábrica de sueños.


Wielokrotnie nagradzana aktorka Paz Vega wcieli się w postać słynnej Cataliny Creel, jednego z najsłynniejszych czarnych charakterów w historii telenowel latynoamerykańskich. Jej długa lista osiągnięć artystycznych obejmuje zarówno kino, teatr jak i telewizję. Paz Vega jest lauretką wielu nagród, w tym statuetki Goya, trofeum Chopard na festiwalu w Cannes, Phoenix Film Critics Society, czy Premio Ondas.


Hiszpanka wystąpiła w wielu słynnych produkcjach filmowych, takich jak "Rambo V" (Adrian Grunberg), "Porozmawiaj z nią" (Pedro Almodóvar), "Lucia i seks" (Julio Medam), czy "Trudne słówka" (James L. Brooks). Brała udział również w wielu udanych serialach telewizyjnych, między innymi w "7 Vidas", "Más que amigos" i "Compañeros".

Nowa wersja "Cuna de lobos" jest częścią projektu "Fábrica de sueños", będącego swoistą antologią popularnych telenowel meksykańskiej Televisy, zrealizowanych tym razem w formcie 25 odcinkowych serii. W pierwszej fazie projekt obejmie realizację dwunastu tytułów, które ożywią i uwspółcześnią najsłynniejsze telenowele ostatnich dziesięcioleci.


Za produkcję nowej wersji "Cuna de lobos" odpowiedzialna jest Giselle González ("Yo no creo en los hombres", "La candidata"). Zdjęcia do telenoweli rozpoczną się w połowie kwietnia i będą realizowane w stolicy Meksyku.

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page