top of page

"Pięć gwiazdek" od 1 października w TVP Kobieta

TVP Kobieta zaprasza widzów na premierę argentyńskiej telenoweli pt. „Pięć gwiazdek”, opowiadającej o losach przyrodnich sióstr Estrella. Premierowa emisja serialu w sobotę, 1 października o godz. 20:30 na antenie TVP Kobieta.

Seriale emitowane w TVP Kobieta cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Tej jesieni antena przygotowała kolejną serialową nowość dla fanów seriali. „Pięć gwiazdek” (oryg. Las Estrellas) to opowieść o siostrzanych relacjach, rodzącej się miłości oraz wspólnym pokonywaniu problemów.W dniu odczytania testamentu po zmarłym ojcu, cztery przyrodnie siostry (córki tego samego ojca, ale dwóch różnych matek), dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej siostry. Aby uzyskać spadek, muszą wspólnie przez rok prowadzić hotel, co jest warunkiem otrzymania 6 milionów dolarów. Jak sobie z tym wyzwaniem poradzą Virginia, Lucia, Carla, Florencia i Miranda? W role sióstr wcieliły się, znane widzom telenowel, argentyńskie gwiazdy: Celeste Cid, Marcela Kloosterboer, Natalie Pérez, Violeta Urtizberea oraz Justina Bustos.


„Pięć gwiazdek” – pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść – zagości na antenie TVP Kobieta już w sobotni wieczór, 1 października o godz. 20:30. Losy sióstr Estrella widzowie TVP Kobieta będą mogli śledzić codziennie o godz. 20:30.


Zwiastun:659 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page