top of page

"Pierwsza Dama": Ana Milena demaskuje przeszłość Palomy

W odcinkach 46-50. telenoweli "Pierwsza Dama": Angel przychodzi do teatru i mówi Lucianie, że jest kobietą jego życia. "Diabeł" Jose mówi Estrelli, że Paloma jest zamieszana w szemrane sprawy. Paloma i jej ojciec ujawniają tożsamość córki Marcosa. Emisja od poniedziałku do piątku w serwisie Red Go.

Telenowela "Pierwsza Dama" (oryg. Primera Dama) opowiada historię Palomy, urodziwej dziewczyny z nadmorskiej prowincji. Rozczarowanie biedą, wszechobecnym marazmem i monotonią życia prowadzą ją do marzenia, by zostać pierwszą damą Kolumbii. Jedna przykra sytuacja sprawia, że bez chwili namysłu ucieka z domu do stolicy kraju, Bogoty, z celem zrealizowania swojej wizji.Odcinek 46

Estrella i Marcos naprawdę cieszą się swoim romansem. Paloma postawiła się ojcu, który zaprosił ją na kolację. Federico i Paula po raz kolejny omawiają możliwość starania się o dziecko. Paloma jest dość zmartwiona tym wszystkim, co się przeciwko niej dzieje. Luciana mówi Miguelowi Angelowi, że uwielbia być blisko niego. Daniela nie może uwierzyć w to, co przeżywa: spotkać i być blisko swojego ojca. Paloma prosi ojca, aby pomógł jej skontaktować się z Facundo Madrid, znanym handlarzem narkotyków. Angel wyznaje Lucianie, że nie jest gejem, a ona jest tym rozwścieczona. Ana Milena mówi Leonardo, że nie podpisze papierów rozwodowych. "Diabeł" Jose mówi Estrelli, że Paloma jest zamieszana w szemrane sprawy.

Odcinek dostępny na platformie Red Go od 7 listopadaOdcinek 47

Dziewczyna Angela zalewa się łzami, gdy dowiaduje się, że widział się z Lucianą. Angel przychodzi do teatru i mówi Lucianie, że jest kobietą jego życia. Paloma bardzo sprytnie zwołuje konferencję prasową, na której zobowiązuje partię polityczną APA do oddania głosu na Leonarda Santandera. Federico przekazuje żonie dobrą wiadomość o postępach w procesie adopcji dziecka. Helena Cruz przychodzi do restauracji Estrelli. Ana Milena potwierdza swojej córce Cristinie, że nie podpisze papierów rozwodowych. Adolfo opowiada Palomie o wywiadzie, w którym Mariano powiedział o niej okropne rzeczy.

Odcinek dostępny na platformie Red Go od 8 listopadaOdcinek 48

Mariano przyznaje się Cristinie, że Paloma jest kobietą, z którą był widziany. Angel wypowiada się w obronie swojej siostry Danieli, biorąc pod uwagę ostry atak Diego Santandera przeciwko niej. Daniela jest całkiem zadowolony z możliwości mówienia bezpośrednio z ojcem. Linda przychodzi do domu Pauli i jest zdruzgotana, gdy dowiaduje się, że ojciec jej córki ma inną kobietę. Ana Milena mówi Leonardo, że nie rozwiedzie się z nim, aby utorować drogę Palomie. Daniela bardzo martwi się o zdrowie matki.

Odcinek dostępny na platformie Red Go od 9 listopada


Odcinek 49

Amaury mówi córce Marcosa, co może się dziać w domu Santandera, nie wiedząc, że Marcos jest jej ojcem. Ana Milena idzie na przyjęcie i wraz z córką mówi Leonardo rzeczy o przeszłości Palomy, które go zaskakują. Paula mówi Federico, że Linda musi z nimi zostać, bo może stracić dziecko. Diego przeprasza Danielę za wszystko, co wydarzyło się w ich przeszłości, ale ona odcina go w połowie zdania. Leonardo mówi dyrektorowi partii, że nie będzie ślubu z Palomą. "Diabeł" Jose potwierdza u jednego ze swoich kontaktów, że paszport córki Marcosa Cruza jest sfałszowany.

Odcinek dostępny na platformie Red Go od 10 listopadaOdcinek 50

Luciana mówi Angelowi, że definitywnie nie chce już z nim być, ponieważ jej były kochanek postanowił zostawić żonę i zostać z nią. Federico mówi Pauli, że odmówiono mu możliwości adopcji dziecka, ponieważ przebywał w więzieniu. Dyrektor partii politycznej Leonardo oferuje Palomie bardzo atrakcyjną finansowo ofertę pracy. Paloma i jej ojciec ujawniają tożsamość córki Marcosa w jego obecności. Estrella odbiera swojego chłopaka Marcosa, który jest bardzo zdenerwowany na nią za to, że zasugerowała, że wykorzystuje ją do swoich celów politycznych. Daniela pyta matkę, co to za sekret, który przed nią ukrywa i co ma z nim wspólnego.

Odcinek dostępny na platformie Red Go od 10 listopada


Odcinki telenoweli "Pierwsza Dama" dostępne online w ofercie platformy Red Go


357 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV