top of page

Pierwsze wrażenia: "El amor invencible"

Efekt pierwszej współpracy Angelique Boyer z producentem Juanem Osorio zadebiutował w ostatni poniedziałek na antenie Las Estrellas pod tytułem "El Amor Invencible".

Pierwsza współpraca Angelique Boyer z producentem Juanem Osorio zadebiutowała na antenie Las Estrellas pod nazwą "El amor invencible" (oryg. Niezwyciężona miłość). Jest to adaptacja portugalskiej telenoweli "Mar Salgado", której reżyserii podjął się Eric Morales. Scenariusz napisali Pablo Ferrer García-Travesí i Santiago Pineda we współpracy z Hugo Moreno Cano i literacką współpracą samego producenta z Claudią Vázquez i Lilianą Gatica.Historia nagrywana jest w Sinaloa i zawiera występy Daniela Elbittara ("Twoja na zawsze") i Danilo Carrery ("Grachi") jako głównych pretendentów do serca postaci granej przez Angelique Boyer ("Miłość po grób"). Towarzyszą im takie wielkie gwiazdy gatunku, jak Guillermo García Cantú ("Triumf miłości"), Leticia Calderón ("Esmeralda") i Juan Soler ("Królowa serc").


Pierwsza miłość i pierwsze rozczarowanie


W pierwszym odcinkuwidzowie zobaczyli jak główna bohaterka Marena (Angelique Boyer) wspomina przeszłość. 16 lat temu Marena, skromna sprzedawczyni ryb i Gael, syn potężnego biznesmena, zakochują się w sobie po tym, jak on powoduje jej wypadek. Młody lekarz Adrián jest zakochany w Marenie, ale ona woli Gaela. Marena zachodzi w ciążę, a Gael każe jej dokonać aborcji i porzuca ją. Po pewnym czasie Gael ponownie wyrusza na jej poszukiwania i oboje wraz z Adriánem odkrywają, że Ramsés Torrenegro (Guillermo García Cantú), ojciec Gaela, jest handlarzem kobiet. Ramzes morduje rodzinę Mareny, a ona przysięga, że ​​się na nim zemści.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Angelique Boyer po raz kolejny ma okazję spotkać się na jednym planie ze swoją idolką z dzieciństwa - Leticią Calderón / fot. Televisa

Początek Niezwyciężonej miłości


Ta opera mydlana rozpoczęła się w klasycznym melodramatycznym stylu, który przywraca Osoria do czasów największej oglądalności. Jego ostatnią telenowelą w tym paśmie była "El alma no tiene color" z 1997 roku.


To, co można zobaczyć w tym rozdziale, to ziarno zemsty, której wkrótce dokona bohaterka. Marena i Gael kochają się po raz pierwszy, ale on nie chce wziąć odpowiedzialności za konsekwencje tej miłości. Mimo wszystko ona ma odwagę iść do przodu i nawet cieszy się, że będzie miała nie jedno, a dwoje dzieci. Niestety, odkrywa mroczne interesy swojego teścia, co na zawsze naznaczy jej życie. Ramsés Torrenegro to bezwzględny mężczyzna, który nie ma oporów przed porywania kobiet, a tym bardziej do zamordowania z zimną krwią rodziców i ich małej córki.


Tutaj bez wątpienia wielkim złoczyńcą jest postać Guillermo Garcíi Cantú, ale w tym, co widzieliśmy w oryginale, nie pojawia się, a tym bardziej kwestia handlu kobietami. W obsadzie tego odcinka byli również Pablo Perroni i Ludyvina Velarde w specjalnym udziale jako rodzice Mareny; oraz Arcelia Ramírez jako przyjaciółka rodziny i ginekolog, która się nią zaopiekuje.


Mocne motywy


Podobnie jak "Cabo" (poprzednia telenowela w tym paśmie), El Amor Invencible rozgrywa się w morskiej scenerii. Wizualnie produkcja wygląda świeżo i nowocześnie, a nawet zawiera oryginalne ujęcia, takie jak Gael i Ramsés, z kamerą filmującą ich w kontenerze.


Przewodni motyw muzyczny jest instrumentalny i przypomina te używane w tureckich produkcjach. Głos Angelique nad nim wydawał się nam zbędny. Piosenka, którą wykona Emilio Osorio, syn producenta, jest wymieniona w napisach końcowych.


Czołówka:


2106 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page