top of page

Pierwsze zapowiedzi "Eternamente amandonos", nowej propozycji Televisy

Marcus Ornellas, Alejandra Robles Gil i Diana Bracho występują w nowej telenoweli Televisy. Produkcja będzie remakiem tureckiej "Narzeczonej ze Stambułu".

Paula Bernal i Rogelio Iturbide to dwie osoby o bardzo różnych życiach, które po spotkaniu przeżywają zawrotny romans prowadzący ich do zawarcia małżeństwa bez informowania o tym fakcie rodziny Rogelio, zwłaszcza matriarchini rodziny, Martiny Rangel.To jest punkt wyjścia dla "Eternamente amándonos" (tłum. Kochając na wieczność), nowej telenoweli Televisy, w której główne role grają Alejandra Robles Gil ("Kotka") i Marcus Ornellas ("Na przekór losowi"), a gwiazdorska rola przypadła legendzie meksykańskiej telewizji Dianie Bracho.


Melodramat wyprodukowany przez Silvię Cano będzie miał swoją premierę w Meksyku pod koniec lutego o godzinie 16:30 na antenie Las Estrellas. W związku ze zbliżajacą się premierą pojawiły się już pierwsze zapowiedzi.


Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

„W tym życiu musimy przestrzegać praw ludzkich i Bożych. W tym domu to, co mówię, jest zrobione. Dobrze wiem, czego potrzebuje ta rodzina, dlatego jedynym władcą w tym domu jestem ja" – mówi postać grana przez Bracho w powyższym zwiastunie.


Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.


Dwie zapowiedzi, które wyemitowano do tej pory, bardzo przypadły do gustu widzom. „Już chcę to zobaczyć” lub „Umieram, żeby to zobaczyć” to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się w sieciach społecznościowych."Eternamante amandonos" opowiada historię Pauli (Gil), młodej miłośniczki muzyki, która za miłością przybywa do Mexico City, wkracza do życia rodziny Iturbide podążając za Rogelio (Ornellas), gdzie jej marzycielskie idee zderzają się z ideami Martiny, dobrze znanej wszystkim jako „Monarcha Morelia”, konwencjonalna, manipulująca kobieta przyzwyczajona do kontrolowania swojego otoczenia.


„Moja postać, Paula Bernal, śpiewa, gra na gitarze i pianinie, a to było dla mnie piękne wyzwanie” — przyznał kilka miesięcy temu Robles Gil o tej nowej zawodowej przygodzie.


421 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page