top of page

Pierwsze zdjęcia Gaby Spanic z planu "Vivir de amor"

Pochodząca z Wenezueli aktorka o międzynarodowej sławie wcieli się w czołowy czarny charakter "Vivir de amor", nowej telenoweli Televisy, do której zdjęcia wystartowały w Meksyku z początkiem listopada.

Udana kariera Gaby Spanic w telenowelach naznaczyła się charakternymi postaciami silnych kobiet, które mają za sobą trudne historie życiowe, takie jak Cielo w "Porywach sercach", Valeria San Román w "Krainie namiętności" czy Ivana Dorantes w "Kobiecie ze stali". Ale wyróżniali się także złoczyńcy, którzy pozostawili niezatarty ślad w opinii publicznej, jak na przykład Paola Bracho, jedna z bliźniaczek, którą zagrała w 1998 roku w odnoszącej sukcesy meksykańskiej telenoweli "Paulina".Dwadzieścia pięć lat później wenezuelska aktorka w swojej najnowszej produkcji Vivir de amor (tłum. Żyć miłością) przeniesie do teraźniejszości istotę tej postaci, którą powraca do grania czarnych charakterów. Zostało to ujawnione w transmisji na żywo na Instagramie przez producenta telenowlei, Salvadora Mejíę, który, co ciekawe, był wówczas także producentem "Pauliny".


„[Postać Gaby] jest bardzo podobna [do Paoli] w swoich działaniach, myślach i misji. Jest zła, zła, zła, zawsze była zazdrosna o swoją siostrę” – kontynuuje producent. „Gaby przychodzi się bawić tą postacią, przychodzi, aby rozwijać i przekonywać widzów o wszystkich swoich antagonistycznych działaniach” – kontynuował.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem

Gaby Spanic podczas nagrań do telenoweli "Vivir de amor" / fot. Televisa

„Jednym ze zjawisk, które przydarzyło mi się przy "Paulinie", co zrobiłem z nią w 1998 r., było to, że postać Paoli, która była czarnym charakterem, była urocza i robiła, co chciała. Gaby Spanic bardzo dobrze pokazała to w Paoli i była to bardzo udana postać, więc staramy się ją odtworzyć teraz, 20 lat później” – powiedział.


Spanic, którą na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób, towarzyszy w tym nowym projekcie Kimberly Dos Ramos ("Bezduszna") i Emmanuelowi Palomaresowi ("Dziedziczka"), którzy grają główne role. Sama stworzy natomiast miłosny trójkąt z meksykańską aktorką Eugenią Cauduro i argentyńczykiem René Stricklerem.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.


„Gaby Spanic i Eugenia Cauduro będą walczyć o tego samego człowieka, którym jest René Strickler” – powiedział producent odnoszących sukcesy telenowel, jak "Esmeralda" czy "Triumf miłości".


Nagrania dla "Vivir de amor" rozpoczęły się w listopadzie w stolicy Meksyku. Premiera telenoweli na antenie Las Estrellas (Televisa) będzie miała miejsce na początku przyszłego roku.

634 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page