top of page

Pierwsze zwiastuny "100 Días para enamorarnos"

Telemundo rozpoczyna kampanie promocyjną remaku argentyńskiej telenoweli "100 días para enamorarse", w którym jedną z głównych ról zagra amant z "Betty en Nueva York".

W piątek telewizja Telemundo zaczęła emitować na swojej antenie zwiastuny zapraszające do oglądana najnowszej produkcji stacji, która będzie nową wersją argentyńskiej "100 Días para samorarse". Kilka lat wcześniej w Chile powstał pierwowzór tych dwóch projektów.


Fabuła oparta jest na relacji dwóch przyjaciółek Constanzy i Remedios, które po dwudziestu latach decydują się na rozwód ze swoimi mężami. W głowych rolach w wersji Telemundo występują Erick Elías ("Prawo pożądania"), aktorka filmowa Mariana Treviño oraz David Chocarro ("Dom po sąsiedzku") i Ilse Salas ("Kapadocja").


Historia przedstawia życie dwóch dobrych przyjaciółek, Constanzy Franco (Ilse Salas), odnoszącej sukcesy prawniczki, matki i żony; oraz Remedios Rivery (Mariana Treviño), kochającej matki i żona, która w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki jest wolnym duchem, który nie utrzymuje porządku w życiu. Po 20 latach małżeństwa dwie przyjaciółki postanawiają odejść od swoich mężów. Remedios zaraz po tym, kiedy odchodzi od męża, spotyka na swojej drodze swoją pierwszą miłość. Tymczasem Constanza dochodzi do porozumienia ze swoim mężem, że odpocząć od siebie przez okres tytułowych "100 dni". Po tym czasie muszą zdecydować, czy zachować swoje małżeństwo, czy może pójść przez życie osobno.


Na czele obsady stoi kwartet złożony z Ericka Elíasa, Ilse Salas, Mariany Treviño i Davida Chocarro. W pozostałych rolach widzowie zobaczą takich aktorów jak Humberto Zurita, Hector Suárez Gomís, Sylvia Sáenz, Sofía Lama, Andrés Almeida, Manuel Balbi, Lucas Velásquez, Daniela Bascopé, Macarena García i Beatriz Monroy. Produkcja podobnie jak "Betty en NY" jest kręcona w studiach Telemundo Global Studios w Miami na Florydzie, podobnie jak "Betty w Nowym Jorku". Za reżyserię odpowiadają Jorge Colóna i Mariano Ardanaz. Fez Noriega, Marcos Santana i Miguel Varoni są producentami wykonawczymi telenoweli.


Premierę "100 días para enamorarnos" na antenie Telemundo przewidziano na pierwszy tydzień kwietnia.


Promo 1


Promo 2


Promo 3


133 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page