top of page

Pierwszy klaps na planie "Sed de venganza"

W Miami rozpoczęły się zdjęcia do "Sed de venganza" (tłum. Pragnienie zemsty), nowej telenoweli Telemundo z Alexą Martin, Danilo Carrerą i Isabellą Castillo w rolach głównych.

Isabella Castillo ("W obronie honoru") i Danilo Carrera ("Niezwyciężona miłość") od lat chcieli ponownie współpracować. „Danilo jest jednym z moich najlepszych przyjaciół. Nie mogliśmy się doczekać, aż otrzymamy taką szansę” – wyznaje People en Español Castillo, która w 2013 roku dzieliła się z Danilo planem zdjęciowym w odnoszącym sukcesy serialu młodzieżowym "Grachi" dlla kanału Nickelodeon. „Wyobraźcie sobie, pisaliśmy różne rzeczy, żeby zobaczyć, czy będziemy mieli szansę na wspólną pracę” – przyznaje ze śmiechem Carrera. Początkiem czerwca aktorka o kubańskich korzeniach i ekwadorski amant rozpoczęli zdjęcia w Miami w rolach głównych bohaterów nowej, oryginalnej produkcji Telemundo – "Sed de venganza" (tłum. Pragnienie zemsty).Oboje nie mogli być bardziej zadowoleni z historii o miłości, zdradzie i zemście napisanej przez Erica Vonna ("Kraina namiętności", "Meandry miłości"), którą opowiedzą. „Moja postać to nieustanna kolejka górska emocji. Zawsze pozwalam, aby Fernanda mnie zaskakiwała, a jeśli jestem aktorką, która czyta, chcę, żeby Fernanda mnie zaskoczyła, wyobraź sobie więc zaskoczenie publiczności. To jest bardzo tajemnicze i bardzo skomplikowane” – dodaje aktorka . „Myślę, że Fernanda sprawi, że ją pokochasz, znienawidzisz, obdarzysz ją odrobiną uczucia, a potem współczucia i litość, a na końcu ją nienawidzisz… To tak pełna i złożona postać, że nie ma w niej wątpić w centralną oś tej historii, w której wszystkie pozostałe postacie zaczynają ze sobą współdziałać, zgodnie z planem Fernandity” – dodaje Carrera.


Były bohater odnoszących sukcesy telenowel Televisy, takich jak "Hijas de la luna" i Niezwyciężona miłość, podkreśla, że ​​nigdy nie ożywił postaci takiej jak ta, którą gra w tej historii. „To postać, która nie ma żadnych stereotypów, jest całkowicie podwójna, popełnia wiele błędów, a mimo to muszę sprawić, żeby ludzie go pokochali”.


Ta produkcja jest także pierwszą główną rolą meksykańskiej aktorki Alexy Martín w Telemundo, którą widzowie amerykańskiej stacji mogą kojarzyć z "Falsa idendidat" czy "La doña". „Czuję się bardzo szczęśliwa, bardzo podekscytowana i wdzięczna Telemundo za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie. Od samego początku, w ciągu tych kilku dni, które spędziłem tutaj, w Miami, bardzo podoba mi się ta produkcja” – mówi Martín. „Uwielbiam oglądać tak przygotowany zespół. Mamy pierwszorzędnego scenarzystę, mamy super producentów, reżyserów, pierwszorzędną obsadę. Nigdy nie pracowałem z Danilo i Isabellą i to będzie przyjemność. spotkaliśmy się tym razem i nasza trójka rozegrała niesamowity mecz, jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani rozpoczęciem tego projektu".W gwiazdorskiej obsadzie serialu znaleźli się Saúl Lisazo ("Kraina namiętności"), Diego Olivera ("Triumf miłości"), Sebastián Carvajal ("Bolivar") czy Carlos Torres, znany polskim widzom z "La reina del flow". „Jestem szczęśliwy i wdzięczny Telemundo, do którego zawsze darzyłem szczególną sympatią, że mogę być częścią tego nowego projektu, który łączy się ze wszystkim, ze wspaniałą obsadą i wspaniałą historią tutaj, w Miami... Cieszę się, że mogę być częścią tej pięknej produkcji Telemundo” – mówi Torres. „Nie mogę wam wiele powiedzieć [o mojej postaci]. Tak naprawdę odbyli dla nas bardzo ważne spotkanie, mówiąc, że nie powinniśmy w ogóle rozmawiać o postaciach, ale mówię wam, że jest to historia, w której jest trochę zemsty, miłości, namiętności, jest trochę komedii, jest wspaniała obsada, wspaniałe lokalizacje i jestem w 100% pewien, że będziecie się bardzo dobrze bawili, gwarantuję to.”


Olivera również nie może ukryć swojej ekscytacji powrotem do Telemundo właśnie w tej produkcji. „Prawie dwadzieścia lat temu zagrałem tu, w Telemundo, moją ostatnią postać w telenoweli "Po prostu miłość" (Amarte Así, Frijolito), i była to telenowela, która odniosła duży sukces, więc bardzo miło jest mi pracować tutaj ponownie. Wracam po tylu latach z postacią tak ważną jak Eugenio Beltrán, który odegra kluczową rolę w tej historii, napawa mnie to dumą i honorem”. O swojej postaci mówi tak: „Eugenio Beltrán to silna postać, która przychodzi, aby się zemścić; nosi w sobie wielkie pragnienie zemsty i ma wpływ na to, co się wydarzy. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, ale Eugenio jest w połowie -bratem postaci granej przez Saúla Lisazo i na tym tle będziemy mieli bardzo mocne starcia. Moja postać często gra z postacią graną przez Isabellę, czyli Fernandą".


Obsada "Sed de venganza" uzupełniają Roberto Romano, Rodolfo Salas, María José Camacho, Javier Ponce, Fefi Oliveira, Roberta Burns, Humberto Búa, María Laura Quintero, Sandra Itzel, Claudia Coria, María Eugenia Arboleda i Daniela Martínez.


Dalsza część artykułu pod zdjęciem.

Obsada telenoweli podczas pierwszego dnia na planie / fot. Telemundo

Telenowelę reżyseruje będący także także aktorem Miguel Varoni. „[Publiczność może się spodziewać] wszystkiego. I nie mówię tego jako reżyser, mówię to jako widz, jako osoba, która jest zaskoczona wspaniałym scenariuszem. Eric Vonn zaskakuje mnie za każdym razem, gdy czytam odcinki, to, co on pisze, jest wspaniałe” – zauważa. „Myślę, że w Telemundo, jak zawsze, po raz kolejny podejmujemy wspaniałe ryzyko. Myślę, że pojawienie się na kanale Javiera Ponsa [wiceprezesa wykonawczego Telemundo Studios] dało nam ogromną możliwość opowiadania różnych historii Eric Vonn ponownie pisze. Jesteśmy teraz szczęśliwi tutaj, w Telemundo, z powodu wszystkiego, co się dzieje.


Produkcja będzie składać się z około 60% ujęć w studiu i 40% w plenerze. „Mamy tę przewagę, że jesteśmy w Miami i zaczynamy nagrywać latem. Wyobrażam sobie, że scenarzyści i reżyserzy zaczną maksymalizować wszystkie plaże, baseny i piękno Miami. Będziemy także mieć hacjendy i odtworzymy baseny rezydencji Telemundo Center. Zobaczymy dużo opalania, dużo słońca i pokażemy, jak Miami rozwija się w budownictwie, poprzez rodziców bohaterów, którzy są właścicielami firmy budowlanej. Było to planowanie przedprodukcyjne, podczas którego styliści, klienci i osoby tworzące scenografię zostały bardzo dobrze zintegrowane. To świetna, solidna produkcja i jesteśmy pewni, że ostatecznie będzie to doskonały produkt” – powiedział Ronald Day, prezes Telemundo.Tętniące życiem Miami stanowi oprawę telenoweli opowiadającej o życiu Fernandy Ríos (Castillo), pięknej i przedsiębiorczej kobiety, zdeterminowanej, by uciec od straszliwego molestowania, którego doświadczyła w dzieciństwie. Jednak jej plany kończą się fiaskiem, gdy oszustwo i szantaż prowadzą ją do mrocznego świata Eugenio Beltrána (Olivera), złośliwego i okrutnego biznesmena, który poprzysiągł zemstę na rodzinie Del Pino. Fernanda musi zrealizować nikczemne plany Eugenio. Aby jeszcze bardziej skomplikować sprawę, Fernanda odnajduje miłość w Francisco (Carrera), młodym mężczyźnie, któremu w przeszłości zniszczyła życie i który, gdy potwierdzi, że jest winną wszystkiego, poświęci się zaspokojeniu swojego nieskończonego „Pragnienia zemsty” '.

248 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page