top of page

Po raz drugi ojcem

Jorge Enrique Abello, którego pamiętamy z roli Armando Mendozy w kultowej "Brzyduli" ("Yo soy Betty, la fea"), właśnie ujawnił, że wieku 50 lat zostanie ojcem. Radosną nowiną aktor podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem jednego z serwisów społecznościowych.


Wiadomość ukazała się na Instagramowym profilu aktora - "Życie daje wspaniałe prezenty i nie ma nic lepszego niż dzielenie się nimi z wami wszystkimi. Jest dziecko i dowiedzieliśmy się o tym dzięki dr. Afandorowi oraz jego najnowszym technologiom. Dzięki Afandor, jesteś najlepszy" - napisał aktor.


Jego żona, aktorka i modelka María Isabel Gutiérrez, w ten sam sposób ogłosiła swoim fanom radosną nowinę. "Wkrótce będzie nas troje. Prawdziwe Błogosławieństwo Boże" - wyznała. Aktor jest już ojcem 16 letniej Calandarii, która jest owocem jego poprzedniego związku z Marcelą Salazar. Jorge i María Isabel poznali się w 2012 roku, kiedy modelka kupowała kilka książek w księgarni, której właścicielem jest Jorge Enrique.


Para początkowo korespondowała ze sobą za pośrednictwem Facebooka. To właśnie tam poinformował ją o zakończeniu swojego poprzedniego związku. Po trzech latach zalotów odważył się zaproponować małżeństwo. Zakochani pobrali się 13 maja 2016 roku w kolumbijskim Barranquilla, rodzinnym mieście Maríi Isabel. 'Bel' jak nazywa ją Jorge, jest o 22 lata młodsza od protagonisty niezapomnianej "Brzyduli".

143 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page