top of page

Ponownie razem

Gwiazdy niezapomnianej telenoweli "Zbuntowani" ("Rebelde") wspólnie przywitały Nowy Rok.


Anahi, Christian Chavez, Christopher von Uckerman, Dulce María, Maite Perroni i Poncho Herrera, czyli główne gwiazdy hitowych "Zbuntowanych" i członkowie nieistniejącej już grupy RBD podzieli się ze swoimi fanami wspólnym zdjęciem ze spotkania po latach.


Jedenaście lat po rozpadzie zespołu, sześciu członków słynnego RBD spotkało się ponownie, ale wciąż nie wiemy czy było to czysto towarzyskie spotkanie, czy może nowy, wspólny projekt, jak na przykład wyczekiwany od dawna przez fanów dokument o fenomenie telenoweli i zespołu. Na razie podzielili się zdjęciami ze spotkania i krótkimi opisami w mediach społecznościowych, czym potwierdzili, że pomimu upływu lat i kilku konfliktów, ich przyjaźn wciąż jest żywa. "11 lat później i przyjaźń trwa, to jest prawdziwe zjednoczenie" - napisał krótko Christian Chávez. Zancznie dłuższe wywody ukazały się na profilach Anahí i Maite Perroni.


"Wczoraj zwróciliśmy się do siebie sercami, które jedenaście lat nie były ze sobą. Kiedy widzisz się ponownie pamiętasz tylko te najpiękniejsze chwile, a złe zapominasz" - napisała Dulce Maria pod zdjęciem, na którym wszyscy pozują obejmując się wzajemnie. "Prawdziwe połączenie sześciu istot, które dają od siebie wszystko. Żyjemy jedną i niezapomnianą historią".


Gwiazdy "Zbuntowanych" przygotowały nie lada niespodziankę dla swoich wiernych fanów / fot. Instagram

"To jest prawdziwe zjednoczenie, a nie jakieś liczby czy statystyki, których większość oczekuje. Zjednoczenie sześciu dusz, które znów stały się jedną, tego nie można zmierzyć, ani wycenić. Wczoraj spojrzeliśmy sobie w oczy i byliśmy razem. To nie ma ceny i nie może się z niczym innym równać" - napisała Perroni, niezapomniana Lupita.


Fani zespołu są zachwyceni tym spotkaniem oraz wyjaśnieniem i oczyszczeniem nawarstwionych przez lata konfliktów pomiędzy członkami dawnego RBD. Mają nadzieję, ze ich idole wkrótce zjednoczą się również na małym ekranie.

979 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page