top of page

Poszukiwania amanta

Po wielkim sukcesie "Mi adorable maldición" (2017), Televisa postanowiła ponownie zaufać Renacie Notni i powierzyć jej rolę protagonistki w nowej telenoweli młodzieżowej, której producentem będzie debiutujący w tym gatunku Pedro Ortiz de Pinedo.


Trwa kompletowanie obsady do telenoweli o roboczym tytule "Nube". Produkcja będzie swobodną adaptacją hitowej, argentyńskiej "Niní" z 2009 roku, w której główną rolę brawurowo odegrała swego czasu Florencia Bertotti ("Dziki księżyc").

Notni wcieli się w niewinną i roztragnioną dziewczynę o gołębim sercu, która mieszka w ambasadzie wraz ze swoim dziadkiem. Jej życie zmienia się jednak wraz z przybyciem nowego ambasadora i czwórki jego dzieci, które w jednej chwili wywrócą jej szalony świat o 180 stopni.


Jedną z niewiadomych, które wciąż otaczają nową produkcję pozostaje nazwisko męskiego protagonisty. Nie wybrano jeszcze aktora, do którego dniami i nocami wzdychać będzie bohaterka kreowana przez Renatę. Pole wyboru jest jednak olbrzymie.

Wśród kandydatów przewija się nazwisko Eugenio Sillera, który od czasu głównej roli w "Quién es quién?" (2016) nie wystąpił w żadnej telenoweli. Byłby to jego powrót do Televisy po prawie 10- letniej rozłące. W 2009 roku wraz z Maite Perroni stworzył miłosny duet w telenoweli "Mój grzech", która była jego pożegnaniem z meksykańską wytwórnią.


Gabriel Coronel na castingu do telenoweli / fot. People en Español

Znany z takich telenowel jak "Królowa serc", czy "Marido en alquiler" Gabriel Coronel jest kolejnym kandydatem do głównej roli męskiej. Byłby to debiut przystojnego aktora w szeregach Televisy.


Argentyńczyk Horacio Pancheri ("Droga do szczęścia"), a prywatnie narzeczony Pauliny Goto, również ma szansę na zdobycie tytyłu protagonisty. Podobie jak meksykanin Juan Diego Covarrubias ("Oblicza miłości"), czy wenezuelczyk Daniel Elbittar ("Twoja na zawsze"), którego jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji podziwiać w telenowelach meksykańskiego giganta.


Którego z nich chcielibyście zobaczyć u boku pięknej Renaty Notni?

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page