top of page

Powstaje spin-off "Mi marido tiene familia"

Przedstawiamy wszystkie szczegóły spin-off'u popularnej w Meksyku i Stanach Zjednoczonych telenoweli "Mi marido tiene familia", w którym główne role zagrają uwielbieńcy widzów, Emilio Osorio (Aristoteles) i Joaquín Bondoni (Temo).


W ostatni weekend w Meksyku rozpoczeły się zdjecia do długo oczekiwanej serii "Aristemo", historii homoseksualnej pary nastolatków, której niezwykłą sławę przyniosła przebojowa telenowela "Mi marido tiene mas familia". Seria bardziej szczegółowo opowie i rozwinie historię miłosną Aristotelesa (Emilio Osorio) i Temo (Joaquín Bodoni), którzy postanowili opuścić rodziną miejscowość, aby rozpocząć nowe życie w stolicy.


Do obsady dołączył peruwiański aktor Mauricio Abad, któremu spora popularność przyniosła rola w młodzieżowej telenoweli "Like" Pedro Damiana. Towarzyszyć mu będzie na planie Ale Müller, która także była częścią obsady "Like'a". Za sprawą nowej serii do telewizji poróci dawno nie widziana na małych ekranach Leticia Calderón, czyli niezapomniana "Esmeralda". Innym znanym aktorem, który powróci do Televisy po kilku latach będzie Sergio Sendel, niezapomniany czarny charakter takich telenowel, jak "Virginia" czy "Miłość jak tequila". Swoim talentem i doświadczeniem obsadę uświetnią również Helena Rojo ("Nie igraj z aniołem") i Nuria Bages ("Trzy razy Ana").


Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera serii odbędzie się latem tego roku na antenie meksykańskiej telewizji Las Estrellas.

50 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page