top of page

Powstanie nowa wersja "Gata salvaje"

22 lata po spektakularnym sukcesie telenoweli "Gata salvaje", koprodukcji wytwórni Venevision i FonoVideo, ukaże się jej nowa wersja.

Nowa wersja słynnej telenoweli z Marlene Favelą ("Bezduszna") i Mario Cimarro ("Gorzka zemsta") z 2002 roku, ma wkrótce trafić do meksykańskiej telewizji. Televisa przygotowuje ten nowy produkt, dla którego najwyraźniej ma już nawet główną bohaterkę. ​​Za realizację nowej wersji odpowiada producentka Nathalie Lartilleaux, która ma już na swoim koncie takie hity dla Televisy, jak "Nie igraj z aniołem" czy "Dzikie serce".Wszystko wskazuje na to, że do tytułowej roli została wybrana młoda aktorka Elena Pérez, po tym jak kilka lat temu sama złożyła akces do tej roli. Choć informacja nie została oficjalnie potwierdzona, na portalach społecznościowych użytkownicy proponują różne nazwiska, z których najczęściej rzucające się w oczy to Bárbara Islas i Gala Montes, ta druga występujące obecnie na ekranie w telenoweli „Vivir de Amor” producenta Salvadora Mejíi, prywatnie męża Lartilleaux.


"Gata salvaje" spod pióra Wenezuelczyka Alberto Gómeza, opowiadała o życiu Rosaury Ríos, młodej kobiety zwanej tytułową „Dziką kotką” ze względu na jej niezłomny charakter i wielką odwagę. To właśnie te cechy pozwoliły jej stawić czoła złu i zwyciężyć po przeżyciu niezapomnianych doświadczeń, które przeprowadziły ją od biedy do ogromnego bogactwa i władzy, od miłości do rozczarowania i wreszcie do osiągnięcia szczęścia.


Mówi się, że zdjęcia do nowej wersji amerykańsko-wenezuelskiej telenoweli rozpoczną się w trzecim kwartale obecnego roku, a jej emisja nastąpi w 2025 roku w godzinach popołudniowych, w których Televisa emituje swoje najbardziej klasyczne telenowele.

539 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page