top of page

Powstanie remake hitowej "Brzyduli"

Amerykańska wytwórnia Telemundo planuje odświeżyć jeden z największych telenowelowych hitów wszech czasów. Do głównych ról przymierzani są Danna Paola ("Rywalka od serca") i Aarón Díaz ("Santa Diabla").

Stworzona w 1999 roku przez kolumbijczyka Fernando Gaitána "Yo soy Betty, la fea" szturmem podbiła świat. Szybko stała się jedną z najlepiej sprzedajacych i najczęściej remakowanych telenowel. "Brzydulomania" nie ominęła też Polski, dzięki telewizji TVN mielliśmy szanse podziwiać nie tylko kolumbijski oryginał, ale także powstałą kilka lat póżniej rodzimą wersję z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem w rolach głównych.


Teraz wytwórnia Telemundo ogłosiła plany odświeżenia hitowej historii. Będzie to już trzecia wersja rodem z Ameryki Północnej. Przypomnijmy, że w 2006 roku meksykańska Televisa rękoma producentki Rosy Ocampo skradła serca widzów rodzimym remakiem. Popularność telenoweli "La fea más bella" była tak duża, że powstało ponad 300 odcinków!

Tego samego roku historię "Brzyduli" wzięła na warsztat sama Salma Hayek. Tym sposobem powstała dość wolna, musicalowo-komediowa adaptacja w postaci "Ugly Betty". Serial okazał się sporym sukcesem, co potwierdził deszcz nagród w postaci statuetek Emmy, czy Złotych Globów w kategorii najlepszego serialu komediowego,

reżyserii, czy dla najlepszej aktorki komediowej.

Nic dziwnego, że kolejni producenci sięgają po doskonale sprawdzony już przepis na sukces. Jeszcze w tym roku Telemundo rozpocznie zdjęcia do najnowszej wersji pod roboczym tytułem "Mi bella fea". Do głównych ról przymierzani są tacy aktorzy jak Danna Paola ("Rywalka od serca"), Aarón Díaz ("Santa Diabla"), czy Eugenio Siller ("Królowa serc"). Więcej szczegółów o nowej produkcji ma zostać ujawnionych już wkrótce. Będziemy informować i komentować na bieżąco.


My już nie możemy się doczekać, a Wy?

81 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV