top of page

Powstanie trzeci sezon "Gorzkiej zemsty"?

Wygląda na to, że historia rodzin Reyes-Elizondo nie przestała się pisać? Jeden z głównych aktorów potwierdził informacje o kolejnym sezonie kontynuacji hitu sprzed lat.

Chociaż początkowo trzeci sezon kultowej "Gorzkiej zemsty" był traktowany jako zwykła plotka, tak teraz zdaje się ona potwierdzać. Mario Cimarro, odtwórca rolu Juana Reyesa, potwierdził plany powstania kolejnych odcinków.Cimarro ogłosił tę nowine podczas niedawnego wywiadu dla magazynu "Hello!" - „Nadchodzą ważne rzeczy. Fani nalegali, aby "Gorzka zemsta" doczekała się kontynuacji, drugi sezon powstał i dzięki im wsparciu powstanie również "Gorzka zemsta 3". Powiedzieć, że będzie nowy sezon, to duża rzecz, ale wkrótce podam więcej szczegółów, obiecuję” – zapewnił.


Na razie nie ma potwierdzonej obsady, a jedynym aktorem, który zdradził plany powstania nowej odsłony, był właśnie Cimarro. Reszta jego kolegów, przynajmniej ci z pierwszego pokolenia Reyes-Elizondo, twierdziła, że ​​nic nie wie o nowych odcinkach.


Na przykład Danna García, która wcielałą się w Normę, ekranową partnerką Maria Cimarro, powiedziała, że ​​nie skontaktowano się z nią i prawdopodobnie trzeci sezon skupi się na jej serialowych dzieciach. "Nie mam pojęcia. Trzeba zapytać moje serialowe dzieci, że na pewno jeśli mają to zrobić, to zrobią to z moimi maluchami, więc ja nic nie wiem" - powiedziała Garcia.


Danna Garcia podczas sesji zdjęciowej drugiego sezonu "Gorzkiej zemsty" / fot. Telemundo

O trzecim sezonie w ostatnich dniach wypowiadał się także Juan Alfonso Baptista, który w rozmowie z dziennikarzem Carlosem Ochoa nie wykluczył nagrywania nowych odcinków, jeśli zażąda tego produkcja i Telemundo.


Spekuluje się, że trzeci sezon powstanie wyłącznie dla netflixa, gdyż telewizja Telemundo nie była zadowolona z wyników, które na jej antenie osiągał drugi sezon.

722 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page