top of page

Powstanie trzeci sezon "Królowej Południa"?

Kate del Castillo odpowiedziała na najbardziej oczekiwane pytanie fanów superprodukcji Telemundo.

Przed kilkoma dniami aktorka Kate del Castillo powróciła na ekrany telewizji Telemundo ze specjalną edycją drugiego sezonu "Królowej Południa" (oryg. La reina del sur), który został wzbogacony w obrazy i sceny, których nigdy wcześniej niewyemitowano. Polscy widzowie, również wkrótce będa mogli przypomnieć sobie losy Teresy Mendozy, ale te z pierwszego sezonu, którego ponowna emisja już od połowy maja na antenie Novela TV.


Fani za oceanem zastanawiają się, czy kultowa już seria z Kate del Castillo w roli głównej, doczeka się trzeciego sezonu, co może sugerować otwarty finał ostatniego odcinka "Królowej Południa 2". Rąbka tajemnicy uchyliła sama aktorka.


"Mówi się o trzecim sezonie, ale tak naprawdę nie zostało to potwierdzone" - wyznała 47-letnia aktorka w wywiadzie udzielonym dla "El Diario NY". "Byłoby miło, gdyby fani o to prosili, bo uwielbiam tę postać. Dobrze się bawię wcielając się w Teresę Mendozę, bo darzę ja wyjątkowa sympatią. W pierwszym sezonie poszło niesamowicie dobrze. Drugiego sezonu nigdy się nie spodziewałam, że nastąpi, ale tak nawet było lepiej".


Na planie drugiego sezonu aktorce towarzyszył włoski aktor Raoul Bova / fot. Telemundo

Kate del Castillo, która ma prawie osiem milionów obserwujących na Instagramie, zdradziła, że chętnie ponownie weszłaby w buty Teresy Mendozy.


"Robię to, ponieważ mam z tego dużo zabawy. Dzięki "Królowej Południa" poznałam wiele krajów i mnóstwo nowych ludzi" - przyznała aktorka, która tym razem chciałaby, aby powstał krótszy sezon.


"Może nie coś tak długiego, poniewaz każdy odcinek jest niemal, jak film. Nagrania zajęły nam bardzo dużo czasu. W telewizji otwartej nigdy nie było serialu o takiej jakości i budżecie. Możesz być pewien, że nawet jesli miałoby powstać tylko kilka odcinków, to z pewnością nie byłyby gorszej jakość niż poprzednie" - dodała.


Drugi sezon "Królowej Południa" w ofercie platformy Netflix - więcej


1754 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


Najnowsze

Polecamy w TV