top of page

Propozycje Televisy na 2019 rok

Televisa zaprezentowała najnowsze propozycje, którymi w tym roku rozpieści widzów swojego czołowego kanału Las Estrellas. Zobaczcie w których produkcjach meksykański gigant pokłada największe nadzieje.

Mane de la Parra, Livia Brito i Sebastian Rulli na planie spotu "Mi proposito eres tu" / fot. Televisa

RINGO

José Ron i Mariana Torres zagrają miłosny duet w telenoweli "Ringo" / fot. Televisa

José Ron ("Włoska narzeczona"), Mariana Torres ("Osaczona") i César Évora ("Burza") głównymi bohaterami telenoweli opowiadającej historię "Ringo", boksera, który musiał odpierać ciężkie ciosy zadane przez życie, a teraz będzie musiał walczyć o odzyskanie syna i odnalezienie prawdziwej miłości.


LA REINA SOY YO

Lambda García, Michelle Renaud i Mane de la Parra w przerwie od zdjęć na planie "La reina soy yo" / fot. Televisa

Michelle Renaud ("Zbuntowani") wcieli się w postać Yameli, utalentowaną autorkę tekstów i wokalistkę, która w młodości została oszukana przez swoją pierwszą miłość. Po spędzeniu 17 lat w więzieniu, powraca aby wymierzyć sprawiedliwość i przyjąć rolę, która przywróci jej miano "królowej reggaetónu".


SILVIA PINAL, FRENTE A TI

Za produkcję serialu odpowiada słynna producentka Carla Estrada / fot. Televisa

Opowieść o życiu wielkie aktorki Silvi Pinal ("Kobieta ze stali") zadebiutuje na entenie Las Estrellas już w tym roku. W rolę słynnej aktorki, w jednym z najbardziej oczekiwanym przez meksykańską publiczność serialu, wcieli się Itati Cantoral, czyli niezapomniana Soraya z telenoweli "Maria z przedmieścia", której ostatnie odcinki możemy oglądać obecnie na antenie TV4.


DOÑA FLOR Y SUS DOS MARIDOS

Dawno niewidziana Ana Serradilla powraca na meksykańskie ekrany za sprawą remaku brazylijskiego hitu "Doña Flor y sus dos maridos" / fot. Televisa

Ana Serradilla ("Kiedy będziesz moja") zagra Doñę Flor, kobietę, która poślubia Valentina (Joaquín Ferreira), ale wkrótce los sprawia, że szybko wdowieje. Wtedy w jej życiu pojawia się Teo (Sergio Mur), który jednak nie potrafi wzbudzić w jej życiu dawnego ognia. Wszystko skomplikuje się w chwili, gdy duch Valentina pojawi się w ich życiu.


LOS PROTEGIDOS

Televisa przygotowuje remake słynnego hiszpańskiego serialu z elementami fantasy / fot. Televisa

Carlos Ferro ("Oblicza miłości") w produkcji opowiadającej historię grupy 'obcych' posiadajacych nadprzyrodzone moce, którzy muszą udawać normalną rodzinę, aby ukryć się przed tymi, którzy ich prześladują.


EL ÚLTIMO DRAGÓN

Sebastian Rulli i Renata Notni podczas pierwszego klapsa na planie "El último dragón" / fot. Televisa

Sebastián Rulli ("Za głosem serca") wcieli się w ostatniego spadkobiercę dynastii handlarzy narkotyków, dobrze wyedukowany i obyty w sztukach walki, powróci, by przeprowadzić plan zemsty i przejąć organizację przestępczą. Nie przewiduje jednak, że na jego drodze stanie wkrótce miłość, która może przeszkodzić w tych planach.


Televisa zapowiada na ten rok również kontynuacje sprawdzonych już tytułów, jak "Mi marido tiene mas familia", "Por amar sin ley", czy "La piloto" z Livią Brito.


Zobaczcie wyjątkowy spot promujący propozycje Televisy na 2019 rok:1194 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page