top of page

Propozycje Televisy na 2024 rok

Największa hiszpańskojęzyczna wytwórnia telewizyjna już od kilku miesięcy przygotowuje swoje propozycję na nadchodzący rok. Wśród różnorodnego menu, które już wkrótce zaoferuje widzom, na tle innych wyróżniają się nowa wersja słynnej "Juana la Virgen" czy oryginalna historia "El amor no tiene receta".

Podczas, gdy powoli żegnamy 2023 roku, największa na świecie hiszpańskojęzyczna wytwórnia telenowel w pocie czoła przygotowuje propozycję na nadchodzący, nowy rok. Nie zabraknie w nich ognistych romansów, misternych intryg, tajemnic z przeszłości, ale także debiutujących oraz powracajacych po latach twarzy.Tu vida es mi vida ("Twoje życie jest moim życiem")

Susana González ("Sidła namiętności") i Valentino Lanús ("Zdradzona miłość") są bohaterami tej historii „o miłości i nadziei, w której odkryjemy siłę jedności rodziny, która musi walczyć ze wszelkimi przeciwnościami losu”. Melodramat Televisy produkowany przez Angelli Nesme Medinę ( twórczyni m.in. "Otchłani namiętności" i "Za głosem serca") opowiada historię Pauli (González), kobiety, która po tym, jak dowiaduje się, że cierpi na poważną chorobę i jej życie jest w niebezpieczeństwie, porzuca pracę bizneswoman, aby jak najwięcej czasu spędzać z trójką dzieci. Wśród obsady wyróżniają się między innymi Juan Soler ("Królowa serc"), Laura Flores ("Ukryta miłość"), Margarita Magaña ("Za głosem serca"), Lisardo ("Kiedy się zakocham"), Roberto Mateos ("Na przekór losowi"), Pedro Moreno ("Bezduszna") czy Marcos Montero, prywatnie życiowy partner Susany Gonzalez.


Vivir de amor ("Żyć miłością")


Rebeca (Gala Montes) i Angela (Kimberly Dos Ramos) to dwie siostry, które rozdzielono po urodzeniu. Angela dorasta z Eleną, rodzoną matką, przejmując opiekę nad luksusową restauracją, którą ojciec zostawił im w spadku. Oboje myślą, że Rebeka zmarła. Rebeca zmuszona była żyć w skromnej rodzinie. Po dwudziestu latach odkrywa swoje prawdziwe pochodzenie i postanawia zemścić się, gdy dowiaduje się, że podczas gdyona dorastała w atmosferze głębokiej deprywacji, jej siostra Angela żyła w otoczeniu luksusu. To jest punkt wyjścia telenoweli produkowanej przez Salvadora Mejíę z głównymi rolami Kimberly Dos Ramos ("Bezduszna") i Emmanuela Palomaresa ("Dziedziczka") . „To historia, która splata pasję, nienawiść, a przede wszystkim zazdrość. Motywem przewodnim tego projektu jest zazdrość” – zapowiada jego producent. W obsadzie znajdują się między innymi Gaby Spanic ("Na przekór losowi"), Juan Diego Covarrubias ("Oblicza miłości"), René Strickler ("Miłość jak tequila") i Eugenia Cauduro ("Droga do szczęścia").


Juana la virgen ("Juana dziewica")


Camila Valero i Brandon Peniche ("Ukryta miłość") występują w nowej wersji popularnej wenezuelskiej telenoweli która w 2014 roku została zaadaptowana do formatu amerykańskiego serialu telewizyjnego "Jane the virgin". Telenowela produkowana dla Televisy przez firmę producencką W Studios, opowiada historię uroczej młodej kobiety, która przypadkowo zachodzi w ciążę w wyniku sztucznego zapłodnienia. W fabule biorą także udział Fabiola Guajardo ("Bogaci tez płaczą"), Irina Baeva ("Włoska narzeczona"), Cynthia Klitbo ("Oblicza miłości"), Grettel Valdez i Isabella Camil (obie znane z "Za głosem serca"). Warto wspomnieć, że w 2010 roku telewizja TVN emitowała polską adaptację tego scenariusza pt. "Majka", w której główne role zagrali Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski.


El amor no tiene receta ("Na miłość nie ma przepisu")


„Bardzo ambitny projekt” z „oryginalną historią”, tak Daniel Elbittar ("Dziedziczka") definiuje nową telenowelę, w której występuje u boku Claudii Martín ("Bogaci też płączą"), pod pieczą producencką Juana Osorio ("Dziedziczka"). Telenowela, w której biorą udział między innymi Altair Jarabo ("Otchłań namiętności"), Azela Robinson ("Bogaci też płaczą"), Juan Carlos Barreto ("Dziedziczka"), Coco Máxima i Beatriz Moreno opowiada historię Paz (Martín) i Estebana (Elbittar), dwojga ludzi z dwóch różnych światów - biednego i bogatego. Oboje udowodnią, że „na miłość nie ma przepisu”.


Marea de pasiones ("Przypływ namiętności")


Niebezpieczeństwa, tajemnice i zdrady będą głównymi składnikami kolejnej gwiezdorskiej propozycji Televisy produkowanej przez Giselle González ("Imperium kłamstw"). W telenoweli pod roboczym tytyłem "Marea de pasiones" (tłum. Przypływ namiętności), w czołowych rolach Oka Giner i Matías Novoa, czyli Juan z "Dziedziczki", telenoweli którą od 20 listopada możemy oglądać w Polsce na antenie Novelas+ . W nowej produkcji jego postać postać będzie musiała udowodnić swoją niewinność. Blanca Guerra ("Otchłań namiętności"), Michel Duval , Luz María Jerez ("Triumf miłości"), Ariana Saavedra, Alexa Martín, Paco Pizaña i Ana Tena, to tylko niektóre z dotychczas potwierdzonych nazwisk.1576 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page