top of page

"Przeklęta": Pierwszy pocałunek

W odcinkach 27-31 telenoweli "Przeklęta": Rodrigo zapewnia Aurorę o swoim uczuciu. Dziewczyna ma kolejny przerażający sen. Na hacjendzie pojawia się Pilar. Aurora przyłapuje ją w sypialni Rodriga. Emisja w dniach od 19 do 23 sierpnia 2019 roku o godz. 17:00 w TV4. Od 20 sierpnia emisja o godz. 16:00!


ODCINEK 27:

Tobías mówi Aurorze, że ktoś chce zorganizować dla niej przyjęcie powitalne. Dziewczyna nie chce przyjąć zaproszenia, zanim nie dowie się, czyj to pomysł. Rodrigo ponownie próbuje pocałować wybrankę, ale w tym samym czasie słychać Mónicę, która krzyczy z bólu. Aurora dowiaduje się, że imprezę na jej cześć wymyślił Camilo, który wcześniej kazał się pod nią podszywać w klubie. Rodrigo zapewnia ukochaną, że zawsze może na niego liczyć i nigdy jej nie opuści.

Emisja 19 sierpnia o godz. 17:00 w TV4


ODCINEK 28:

Aurora ma kolejny niepokojący i realistyczny koszmar. Czuje, że prześladuje ją Severo. Rodrigo nie znajduje jednak nic podejrzanego w jej pokoju. Sprawcy wiedzą, że nikt nie uwierzy dziewczynie, gdy powie ona, że ktoś był u niej w nocy. Macrina opatruję rękę Severa, którą skaleczyła Aurora w czasie szamotaniny z mężczyzną. Dziewczyna sama nie wie, co się z nią dzieje i zgadza się na wizytę u psychologa. Znachorka Macrina daje Xóchitl naszyjnik, który ma ją ochraniać. Aurora widzi Mónicę z Rafaelem.

Zmiana godziny!

Emisja 20 sierpnia o godz. 16:00 w TV4


ODCINEK 29:

Mónica wyrzuca Rafaela ze swojego pokoju. Prosi Aurorę, żeby nie mówiła Elsie, o tym, że nakryła ją z mężczyzną. Dziewczyna obiecuje dochować tajemnicy. Uderza w twarz Camilo za to, że używał jej nazwiska do niecnych celów. Mówi też księdzu o swoich okropnych wizjach, w których krzywdzi ją Severo. Elsa che poznać terapeutę podopiecznej. Luis daje Mónice znać, że ją lubi.

Emisja 21 sierpnia o godz. 16:00 w TV4


ODCINEK 30:

Aurora denerwuje się przed wizytą u psychologa. Macrina śledzi Severa, gdy idzie on na grób Carmen. Kobieta chce sprawdzić, czy ukrywa tam jakiś skarb. Severo jest zły, ponieważ Aurora nie jest już sama w sypialni. Pilar i jej znajomi pojawiają się w hacjendzie. Dziewczyna chce odzyskać swojego byłego chłopaka. Mónica zamierza wykorzystać sytuację i udawać, że Rodrigo i jego dawna partnerka nadal są razem.

Emisja 22 sierpnia o godz. 16:00 w TV4


ODCINEK 31:

Aurora widzi Pilar w sypialni Rodriga. Zdesperowana dziewczyna wkradła się do niego w momencie, gdy chłopak brał prysznic. Rodrigo odrzuca byłą partnerkę i mówi, że nigdy jej nie kochał, ponieważ ciągle myślał o Aurorze. Młodzi wyznają sobie uczucie i wyjaśniają wszelkie nieporozumienia. Dochodzi do pocałunku. Zrozpaczona Pilar prosi Mónicę, aby przekazała jej byłemu chłopakowi, że zawsze będzie on miłością jej życia.

Emisja 23 sierpnia o godz. 16:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4158 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page