top of page

"Przeklęta": Przyłapani

W odcinkach 42-46 telenoweli "Przeklęta": Targi organizowane przez Aurorę odnoszą sukces. Aurora i Rodrigo zostaja przyłapani przez Elsę. Kobieta podejrzewa ukochaną syna o kradzież bizuterii. Dziewczyna postanawia opuścić hacjendę. Emisja w dniach od 9 do13 września 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 42:

Prezes Stowarzyszenia Producentów Mleka chwali Aurorę za sukces targów. Sekret zakochanych wychodzi na jaw. Elsa dowiaduje się, że podopieczna jest dziewczyną jej syna. Mónica mówi rywalce, że jest ona powodem rodzinnego konfliktu i przez nią relacje Rodriga z matką ulegną pogorszeniu. Dziewczyna źle się z tym czuje. Ksiądz Basilio usprawiedliwia Aurorę przed rozgoryczoną Elsą. Mónica demaskuje Luisa, mówiąc mu, że traktuje ją tylko jak przyjaciółkę, ponieważ mu się nie podoba.

Emisja 9 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 43:

Elsa podejrzewa Aurorę o kradzież jej biżuterii. Rodrigo stanowczo broni ukochanej i przyznaje się do uczucia, którym ją darzy przed wszystkimi domownikami hacjendy. Dziewczyna jest bliska wyjazdu z miasta, ale Rodrigo jest gotów pojechać razem z nią. Wrogom Aurory nie podoba się ten pomysł, więc sprawiają, żeby została. Elsa daje jej szansę udowodnić, że różnice, które dzielą ją i Rodriga, nie doprowadzą do ich rozstania.

Emisja 10 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 44:

Elsa nie widzi szans dla związku jej syna z Aurorą i nie wróży im długiej ani szczęśliwej przyszłości. Rodrigo dziękuje Mónice za to, że przekonała jego wybrankę do zmiany decyzji o wyjeździe. Chłopak nie wie, że jest to tylko część jej kolejnej intrygi, o której oszustka wspomina Xóchitl. Rafael szuka dziewczyny dla brata. Boni proponuje, że może nią być. Dowiaduje się on też, że Aurora i Rodrigo oficjalnie są razem.

Emisja 11 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 45:

Ojciec Basilio radzi Elsie, aby pogodziła się ona ze związkiem Aurory i Rodriga. Kobiecie jest smutno, gdy młodzi bez zapowiedzi nie zjawiają się na kolacji. Chalo nie chce spotykać się z Boni. Aurora udaje się na badania, których wyniki mają wyjaśnić jej złe samopoczucie. Ponciano bije się z Dionisiem. Apolonia i Elsa rozmawiają o trudnej przeszłości. Epifania jest w ciąży. Jerónimo obiecuje jej swoją pomoc przy dziecku, ale nie zamierza jej poślubić. Macrina zapewnia Mónicę, że uda jej się rozdzielić zakochanych, ponieważ intrygi spowodują, że więź między nimi osłabnie.

Emisja 12 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 46:

Rafael mówi swojemu bratu, że trudno dla niego znaleźć dziewczynę, ponieważ jest on brzydki. Rodrigo chce przebadać swojego konia, ponieważ twierdzi, że wypadek z jego udziałem był zaplanowany. Podejrzanym jest Severo. Informacja o ciąży Epifanii trafia do kolejnych osób. Mónica podpuszcza Jerónima, żeby zbliżył się do Aurory. Wspomina też Rodrigowi, że są oni dobrymi przyjaciółmi. Chłopak widzi, jak podczas rozmowy mężczyzna, o którym mu wspominano, całuje dłoń jego ukochanej.

Emisja 13 września o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

54 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page