top of page

"Przeklęta": Rozstanie

W odcinkach 57-61 telenoweli "Przeklęta": Mónica podsyca zazdrość między Rodrigiem i Aurorą. Para zrywa ze sobą, a Elsa wyrzuca dziewczynę z hacjendy. Emisja w dniach od 30 września do 4 października 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 57:

Aurora obiecuje pomóc Dionisiowi ze słownikiem. Rodrigo i Nadia żartują ze sobą w pracy. Ukochana chłopaka jest zazdrosna o jego znajomą. Mónica stara się podsycać niepewność u obojga zakochanych. Chłopak przestaje w końcu ufać swojej dziewczynie. Powstają między nimi kolejne nieporozumienia. Nadia nie wierzy w winę Aurory. Camilo prawi komplementy Ines. Rafael zostawia kwiaty dla Boni. Luis wyjeżdża z hacjendy. Severo oferuje Dionisiowi więcej pieniędzy za jego udział w intrydze, która ma doprowadzić do tego, aby Rodrigo wyrzucił Aurorę z domu.

Emisja 30 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 58:

Aurora zwierza się księdzu, że jej ukochany podejrzewa ją o kłamstwo w sprawie relacji z Dionisiem. Rodrigo mówi Elsie, że ma złamane serce i nie chce więcej widzieć swojej dziewczyny. Nie zamierza jej też przebaczać. Severo i Macrina cieszą się, że ich plan się powiódł. Aurora postanawia porozmawiać z chłopakiem o tym, co się między nimi wydarzyło. Mónica planuje intrygę. Nadia pociesza Rodriga i robi mu masaż. Aurora zastaje ich razem.

Emisja 1 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 59:

Aurora jest zdruzgotana. Płacze myśląc, że Rodrigo ją zdradził. Elsa wyrzuca ją z hacjendy. Liczni wrogowie dziewczyny są zadowoleni z sytuacji, w której się znalazła. Nadia i Rodrigo nie mają pojęcia o tym, co się wydarzyło. Mónica podrzuca skradzioną biżuterię do pokoju Aurory. Elsa znajduje zgubę w jej torbie. Rafael zaczyna chodzić z Boni i zabrania bratu się z nią widywać. Macrina zamierza podburzyć społeczność przeciwko księdzu.

Emisja 2 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 60:

Luis nie może uwierzyć w to, co stało się między Aurorą a Rodrigiem. Chłopak żałuje, że obdarzył uczuciem niewłaściwą osobę. Chalo całuje Ines. Pilar, Mónica i Nadia rywalizują ze sobą o względy Rodriga. Rafael pociesza Aurorę i oferuje jej pracę w swojej hacjendzie. Dziewczyna policzkuje Dionisia. Gloria nie rozumie, co się dzieje. Żona mężczyzny żąda wyjaśnień. Macrina jest zadowolona, ponieważ wszystko wskazuje na to, że Aurora będzie zmuszona opuścić miasto.

Emisja 3 października o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 61:

Aurora po raz kolejny zaprzecza wszystkiemu, o co jest oskarżana. Apolonia i Basilio starają się jej bronić. Dziewczyna zwraca Rodrigowi krzyż, który od niego dostała. Chce w ten sposób pokazać, że nie zależy jej na pieniądzach jego rodziny. Ponciano zamierza sprawić, aby Gloria myślała, że Dionisio jej nie kocha. Jerónimo bije mężczyznę i każe mu trzymać się z daleka od Aurory.

Emisja 4 października o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

133 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page