top of page

"Przeklęta": Zrujnowane święto

W odcinkach 37-41 telenoweli "Przeklęta": Mónica knuje, jak ośmieszyć Aurorę w oczach mieszkańców. Severo i Macrina niszczą dzień pierwszej komunii Aurory. Rodrigo ostrzega Rafaela, aby trzymał się z daleka od jego ukochanej. Emisja w dniach od 2 do 6 września 2019 roku o godz. 11:00 w TV4.


ODCINEK 37:

Xóchitl mówi Macrinie, że Mónica też nienawidzi Aurory i tylko udaje jej przyjaciółkę. Dziewczyna próbuje pracować, ale nękają ją kolejne halucynacje. Rodrigo zabiera ukochaną w wyjątkowe miejsce. Mónica jest świadkiem ich spotkania i knuje, jak ośmieszyć rywalkę przed ludźmi. Jerónimo przyłapuje Dionisia na drzemce w czasie pracy. Tobías jest podekscytowany swoją pierwszą komunią.

Emisja 2 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 38:

Rodrigo coraz bardziej martwi się o stan zdrowia Aurory, która ciągle ma halucynacje związane z Severem. Zamierza zabrać ją na szczegółowe badania. Nadchodzi dzień pierwszej komunii. Ceremonię Aurory zakłóca incydent, do którego doprowadza Severo. Ksiądz Basilio ostrzega wiernych przed rozpowiadaniem absurdalnych plotek na temat dziewczyny. Rodrigo daje swojej wybrance piękną bransoletkę.

Emisja 3 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 39:

Macrina daje Xóchitl nową substancję powodującą chorobliwe wizje i każe przekazać Elsie, żeby Aurora koniecznie pomagała jej w pieczeniu ciasta na konkurs, w którym ma znaleźć się podrzucony składnik. Kulinarne wydarzenie przyciąga wielu ludzi. Elsa nie zmienia zdana na temat związku swojego syna z kontrowersyjną przyjaciółką z dzieciństwa. Rodrigo ostrzega Rafaela, żeby trzymał się z daleka od jego ukochanej, ale chłopak stwierdza, że chce ją poznać lepiej, ponieważ wydaje mu się ona inna niż dziewczyny, które zna.

Emisja 4 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 40:

Konkurs na wypieki dostarcza uczestnikom wiele emocji. Ciasto Elsy zostaje zdyskwalifikowane, ponieważ okazuje się, że są w nim karaluchy. Apolonia wygrywa kulinarną rywalizację. Rafael odrzuca zaloty Boni. Ponciano mówi księdzu, że koszmary i halucynacje Aurory są sprawką Severa oraz Macriny. Luis i Rodrigo składają oszustce niezapowiedzianą wizytę.

Emisja 5 września o godz. 11:00 w TV4


ODCINEK 41:

Rodrigo każe Macrinie zostawić Aurorę w spokoju. Szykuje dla ukochanej niespodziankę. Severo karmi jego konia marchewką, którą dała mu znachorka. W trakcie konkursu rodeo zwierzę wpada w szał i zrzuca Rodriga z siodła. Elsa i Aurora bardzo się o niego martwią. Chłopak nie odniósł jednak żadnych poważnych obrażeń wskutek wypadku. Rafael wygrywa zawody konne. Apolonia jest z niego dumna. Spiskowcy obmyślają, jak sprawić, by w badaniach lekarskich nie zostały wykryte halucynogenne substancje, które podali Aurorze.

Emisja 6 września o godz. 11:00 w TV4


Opracowano na podstawie materiałów TV4

35 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page