top of page

"Przysięga" – Odcinki 249-253: Emir wyrzuca Cavidan z rezydencji!

W odcinkach 249-253 telenoweli "Przysięga": Reyhan dowiaduje się, że Emir zastawił na nia pułapkę. Cavidan ginie pierścionek z brylantem. Emisja w dniach od 7 do 11 września 2020 roku o godz. 16:05 w TVP1.

ODCINEK 249:

Nigar dostaje polecenie zapłaty długu. To ogromna suma, której nie ma z czego spłacić. Musi wymyślić coś, żeby się ratować. Narin odwiedza Kemala w firmie i zawozi mu ciepłe ciasteczka. Reyhan wreszcie się dowiaduje, że Emir zastawił na nią pułapkę, żeby jej udowodnić, że też jest o niego zazdrosna. Cavidan wręcza Sunie wyciąg z akt policyjnych. Opisano w nich przestępstwa, o które oskarżono Taciego. Dziewczyna jest załamana i nie może w to uwierzyć.

Emisja w poniedziałek 7 września o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 250:

Narin i Kemal opowiadają sobie o swoim dzieciństwie i przeszłości. Lubią te nocne rozmowy, które ich bardzo zbliżają. Nigar wymyśla sposób na swoje problemy. Cavidan ginie pierścionek z brylantem. Wszyscy szukają go w całym domu. W końcu Cavidan oskarża o kradzież Zeynep. Dziewczynka jest zrozpaczona. Narin jedzie do firmy męża, żeby się rozmówić z Erhanem. Emir dowiaduje się, co zrobiła Cavidan i postanawia odesłać ją z domu.

Emisja we wtorek 8 września o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 251:

Narin jest zrozpaczona, bo Erhan nie odpuszcza. Obiecuje jej, że będzie walczył o jej miłość. Narin postanawia porozmawiać z Reyhan. Przyjaciółka radzi jej powiedzieć Kemalowi prawdę. Narin próbuje to zrobić, ale wciąż coś jej przeszkadza. Reyhan na uczelni spotyka się z niechęcią ze strony koleżanek i jednego profesora. Uważają, że jako żona wykładowcy, jest traktowana lepiej niż inni. Postanawia im udowodnić, że tak nie jest.

Emisja w środę 9 wrzesnia o godz. 16:05 w TVP1ODCINEK 252:

Narin postanawia wyznać Kemalowi prawdę. Reyhan każdą wolną chwilę poświęca na przygotowania do egzaminu. Erhan po raz kolejny zostaje odtrącony przez Narin. W rzeczach ojca Emir znajduje wizytówkę detektywa. Kemal zabiera żonę na piknik i obiecuje niespodziankę.

Emisja w czwartek 10 września o godz. 16:05 w TVP1


ODCINEK 253:

Kemal z rodziną spędza w lesie miłe chwile. Przy okazji mówi, że na następny wieczór zaprosił do domu Erhana. Suheyla i Oya szykują dla niego same frykasy, a Narin udaje, że jest chora. Erhan w końcu odwołuje wizytę, a Narin postanawia wyznać Kemalowi prawdę. Reyhan przygotowuje się do egzaminu, a także robi trudny projekt. W nocy projekt znika i Reyhan boi się, że przez to nie zda. Detektyw dzwoni do Emira z informacją, że znalazł dla niego adres kobiety, której Emir szuka.

Emisja w piątek 11 września o godz. 16:05 w TVP1


431 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Najnowsze

Polecamy w TV

bottom of page